Zakup koparko-ładowarki w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej w Gminie Nidzica
Gmina Nidzica
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00415820
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00415820/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-09-01 10:54
- Lokalizacja
- Nidzica, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-78174840-6f37-4f49-8fb7-f3d464d7f911
- Identyfikator
- 9840161572
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-01
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00415820 z dnia 2026-09-01 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Zakup koparko-ładowarki w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej w Gminie Nidzica
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Nidzica
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510743640
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Plac Wolności 1
1.4.2.) Miejscowość: Nidzica
1.4.3.) Kod pocztowy: 13-100
1.4.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.4.7.) Numer telefonu: 0896250710
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: um@nidzica.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.nidzica.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-78174840-6f37-4f49-8fb7-f3d464d7f911
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00415820
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00326206
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Zakup koparko-ładowarki w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej w Gminie Nidzica
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest zakup koparko-ładowarki w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej w Gminie Nidzica.
2. Przedmiot zamówienia jest finansowany ze środków Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026.
3. Szczegółowy opis, zakres i sposób wykonania dostawy określają: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) wraz z określeniem minimalnych wymagań technicznych oraz projekt umowy, stanowiące załączniki do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 43261000-0 - Koparki mechaniczne
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
43260000-3 - Koparki, czerparki i ładowarki, i maszyny górnicze
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-31
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
30 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Interhandler Sp z o. o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8790169699
4.3.3.) Ulica: Wapienna 6
4.3.4.) Miejscowość: Toruń
4.3.5.) Kod pocztowy: 87-100
4.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 792120,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00373752/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-12
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 792120,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy |