Roboty remontowe na Stadionie Miejskim OSiR przy ul. Żwirki 6 w Piotrkowie Trybunalskim w ramach Programu: "SZATNIA NA MEDAL" - Edycja 2026 Ministerstwa Sportu i Turystyki
OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W PIOTRKOWIE TRYB.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00415822
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00415822/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-09-01 10:54
- Lokalizacja
- Piotrków Trybunalski, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f2d8ceee-0546-4307-b1fb-253fbabc310f
- Identyfikator
- 7712480052
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-01
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00415822 z dnia 2026-09-01 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Roboty remontowe na Stadionie Miejskim OSiR przy ul. Żwirki 6 w Piotrkowie Trybunalskim w ramach Programu: "SZATNIA NA MEDAL" - Edycja 2026 Ministerstwa Sportu i Turystyki
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W PIOTRKOWIE TRYB.
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001307723
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Stefana Batorego 8
1.4.2.) Miejscowość: Piotrków Trybunalski
1.4.3.) Kod pocztowy: 97-300
1.4.4.) Województwo: łódzkie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.4.7.) Numer telefonu: 44 732 65 69, 44 732 66 51
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@osirpiotrkow.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.osirpiotrkow.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f2d8ceee-0546-4307-b1fb-253fbabc310f
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00415822
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00212981
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Roboty remontowe na Stadionie Miejskim OSiR przy ul. Żwirki 6 w Piotrkowie Trybunalskim w ramach Programu: "SZATNIA NA MEDAL" - Edycja 2026 Ministerstwa Sportu i Turystyki
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia są:
Roboty remontowe na Stadionie Miejskim OSiR przy ul. Żwirki 6 w Piotrkowie Trybunalskim” w ramach Programu: „SZATNIA NA MEDAL” – EDYCJA 2026 Ministerstwa Sportu i Turystyki, obejmujące w szczególności następujące rodzaje robót budowlanych:
a) roboty rozbiórkowe budowlane,
b) roboty budowlane,
c) roboty elektryczne,
d) roboty sanitarne,
e) wyposażenie,
f) wywóz i utylizacja odpadów.
2. Szczegółowo przedmiot zamówienia opisany został w SWZ CZĘŚĆ II oraz w SWZ CZĘŚĆ III.
3. CPV (Wspólny Słownik Zamówień):
- 45000000-7 Roboty budowlane
- 45111300-1 Roboty rozbiórkowe
- 45453000-7 Roboty remontowe i renowacyjne
- 45310000-3 Roboty instalacyjne elektryczne
- 45232460-4 Roboty sanitarne
- 45320000-6 Roboty izolacyjne
- 45421000-4 Roboty w zakresie stolarki budowlanej
- 45432000-4 Kładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścian
- 45442100-8 Roboty malarskie
4. Zamawiający nie przewiduje skorzystać z prawa opcji.
5. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez wykonawcę kluczowych zadań.
6. Zamawiający zgodnie z art. 95 ustawy Pzp wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia, tj. roboty polegające na układaniu glazury i terakoty w pomieszczeniach tj.: osób wykonujących czynności polegające na wykonaniu pracy w sposób określony w art. 22 §1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy.
Informacje dotyczące weryfikacji i uprawnień zamawiającego opisane są w §5 projektowanych postanowień umowy, stanowiącej CZĘŚĆ III SWZ.
7. Zamawiający nie zastrzega, że o udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy mający status zakładu pracy chronionej, spółdzielnie socjalne oraz inni wykonawcy, których głównym celem lub głównym celem działalności ich wyodrębnionych organizacyjnie jednostek, które będą realizowały zamówienie, jest społeczna i zawodowa integracja osób społecznie marginalizowanych, w szczególności wskazane w art. 94 ust. 1 pkt 1-10) ustawy Pzp.
8. Zamawiający zaleca odbycie przez wykonawcę wizji lokalnej.
9. Zamawiający nie przewiduje sprawdzenia przez wykonawcę dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia dostępnych na miejscu u zamawiającego.
10. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia dotychczasowemu wykonawcy usługi zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 w związku z art. 305 pkt 1) ustawy Pzp.
11. Nie dokonano podziału zamówienia na części (tym samym Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych, o których mowa w art. 7 pkt 15) ustawy Pzp) z powodu:
Realizacja zadania przez różnych wykonawców skutkowałoby powstaniem kolizji niemożliwych do wyeliminowania lub uniemożliwiających prawidłową realizację zadań. Roboty wykonywane są w tym samym czasie i są od siebie zależne, co zapewnia spójność realizacji. W przypadku podziału czas wykonania robót byłby nieracjonalnie wydłużony, co miałoby wpływ na zwiększenie kosztów remontu.
3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45432000-4 - Kładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścian
45442100-8 - Roboty malarskie
45232460-4 - Roboty sanitarne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-08
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2026-06-22 do 2026-08-154.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): KM CONSTRUCTION Krzysztof Górny
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7712910653
4.3.3.) Ulica: Juliusza Słowackiego 98/82
4.3.4.) Miejscowość: Piotrków Trybunalski
4.3.5.) Kod pocztowy: 97-300
4.3.6.) Województwo: łódzkie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 338490,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00280349/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-06
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Zmiana wynagrodzenia szacunkowego dokonywana w trybie art. 455 ust. 1 pkt 1 oraz art. 455 ust. 2 ustawy Prawo zamówień publicznych oraz z par 18 ust. 2 pkt 5 w związku z par. 9 pkt 3 i 5 umowy. Zmiana związana jest z wykonaniem prac określonych w protokole konieczności z dn. 09.07.2026 - stanowiących prace dodatkowe lub zamienne w rozumieniu par. 1 ust 3 umowy.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Zgodnie z Aneksem Nr 1/2025 z dnia 10.07.2026 r. do umowy:
- szacunkowe wynagrodzenie wynosi: 345050,03 zł
5.4.6.) Wartość zmiany: 6560,03
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 345050,03 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
Gotowość do odbioru końcowego Wykonawca zgłosił Zamawiającemu w dn. 03.08.2026 r.Odbioru końcowego dokonano na podstawie protokołu w dn. 06.08.2026 r.
Szczegółowe uzasadnienie dokonanych zmian umowy znajduje się w aktach sprawy Zamawiającego.
| 2026-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |