Budowa oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Sicienko
GMINA SICIENKO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00415824
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00415824/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-09-01 10:55
- Lokalizacja
- Sicienko, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1f1bf0e4-c785-433d-90d4-468064c682af
- Identyfikator
- 5542657609
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-01
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00415824 z dnia 2026-09-01 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Budowa oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Sicienko
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA SICIENKO
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350694
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Mrotecka
1.4.2.) Miejscowość: Sicienko
1.4.3.) Kod pocztowy: 86-014
1.4.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@sicienko.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.sicienko.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1f1bf0e4-c785-433d-90d4-468064c682af
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00415824
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00220422
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Budowa oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Sicienko
Umowa dla części nr 1
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót: Budowa oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Sicienko, które obejmują następujące zadania:
1.1. Zadanie 1: Budowa oświetlenia drogowego na ul. Zielonej w Zielonczynie - etap II
1) Budowę linii kablowej YAKY 4x35 mm2 o długości około 361 mb, którą należy wyprowadzić z istniejącego słupa oświetleniowego SO-7 i poprowadzić do zaprojektowanych słupów oświetleniowych – słup nr SO-9, SO-11, SO-13,
2) ustawienie na prefabrykowanym fundamencie betonowym trzech dziesięciometrowych ocynkowanych słupów oświetleniowych zaprojektowanych jako słup nr SO-9, SO-11, SO-13,
3) w miejscu zaprojektowanego słupa nr SO-8, SO-10, SO-12, pozostawić zapas kabla,
4) na słupie SO-9, SO-11, SO-13 należy zamontować oprawę oświetleniową typu LED 19W o strumieniu mocy min 2650 lm z redukcją mocy – 3 szt.,
5) słupy oświetleniowe należy oznaczyć paskiem koloru zielonego.
2. Wybudowana linia kablowa wraz z słupami oświetleniowymi musi zostać odebrana technicznie przez Rejon Oświetleniowy Bydgoszcz. Z dokonanego odbioru technicznego Wykonawca zobowiązany będzie dostarczyć Zamawiającemu stosowny protokół.
3. Na Wykonawcy spoczywał będzie obowiązek zapewnienia pełnej obsługi geodezyjnej
w zakresie realizowanych prac z inwentaryzacją geodezyjną powykonawczą włącznie. Sporządzona inwentaryzacja winna zostać uwierzytelniona w Ośrodku Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej
w Starostwie Powiatowym w Bydgoszczy bądź zawierać oświadczenie o uzyskaniu pozytywnego wyniku weryfikacji, które składa wykonawca prac geodezyjnych pod rygorem odpowiedzialności karnej za składanie fałszywych zeznań.
4. Zakres zamówienia oraz szczegółowe właściwości i wymagania w stosunku do przedmiotu zamówienia zawarte są w SWZ i załączniku nr 6A (dot. Zadania 1) do SWZ, w tym muszą być zgodne z: dokumentacją projektową, specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót, obowiązującymi przepisami, w tym w szczególności z przepisami ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (Dz. U. z 2025 r. poz. 418 z późn.zm.) oraz zasadami wiedzy technicznej.
3.9.) Główny kod CPV: 45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
45232200-4 - Roboty pomocnicze w zakresie linii energetycznych
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-11
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
56 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): PW. ELEKTROBRAND JACEK JARZEMBSKI
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9670429371
4.3.4.) Miejscowość: PAWŁÓWEK
4.3.5.) Kod pocztowy: 86-014
4.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 40467 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00306990/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-16
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 40467 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
Protokół nr 7011.7.2022.7.2026 odbioru końcowego i przekazania do eksploatacji inwestycji pn.:„Budowa oświetlenia drogowego na ul. Zielonej w Zielonczynie – etap II” z dnia 29.07.2026| 2026-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Roboty budowlane |