Dostawa samochodu 9-osobowego dla potrzeb osób z niepełnosprawnościami
Gmina Głogówek
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00415844
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00415844/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-09-01 11:01
- Lokalizacja
- Głogówek, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-aed7e414-27f5-4d97-8dd3-60f29d034e1f
- Identyfikator
- 7551908182
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-01
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00415844 z dnia 2026-09-01 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa samochodu 9-osobowego dla potrzeb osób z niepełnosprawnościami
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Głogówek
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531413350
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Rynek 1
1.4.2.) Miejscowość: Głogówek
1.4.3.) Kod pocztowy: 48-250
1.4.4.) Województwo: opolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL523 - Nyski
1.4.7.) Numer telefonu: 774069915
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@glogowek.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminaglogowek.info
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-aed7e414-27f5-4d97-8dd3-60f29d034e1f
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00415844
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00283383
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt „Nie-Sami-Dzielni - rozwój usług społecznych oraz wspierających osoby niesamodzielne – IV edycja” realizowanego w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Opolskiego 2021 - 2027, Oś priorytetowa VII - Fundusze Europejskie wspierające usługi społeczne i zdrowotne w opolskim, działanie 07.01 - Usługi zdrowotne i społeczne oraz opieka długoterminowa
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa samochodu 9-osobowego dla potrzeb osób z niepełnosprawnościami
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa samochodu 9-osobowego dla potrzeb osób z niepełnosprawnościami, do dowożenia osób typu door- to- door, wymagających wsparcia w zakresie mobilności mieszkańców Gminy Głogówek do Dziennego Domu Senior +, placówek oświatowych, zakładów opieki zdrowotnej, urzędów oraz innych miejsc istotnych dla funkcjonowania społecznego, zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia.
3.9.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
34115200-8 - Pojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-09
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
3 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Auto Fus Group Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9660868258
4.3.3.) Ulica: Porosły-Kolonia 1K
4.3.4.) Miejscowość: Choroszcz
4.3.5.) Kod pocztowy: 16-070
4.3.6.) Województwo: podlaskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 181707,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00333477/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-27
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 181707,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy |