Dostawa fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego GBA 4x4 dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Murzasichlu
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W MURZASICHLU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00415854
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00415854/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-09-01 11:05
- Lokalizacja
- Murzasichle, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ebfe58ce-5742-49d2-a669-a05bf20f0998
- Identyfikator
- 7361514379
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-01
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00415854 z dnia 2026-09-01 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego GBA 4x4 dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Murzasichlu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W MURZASICHLU
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 490789775
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Sądelska 55
1.4.2.) Miejscowość: Murzasichle
1.4.3.) Kod pocztowy: 34-531
1.4.4.) Województwo: małopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: usc@poronin.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.facebook.com/p/OSP-Murzasichle-100066592633524/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
stowarzyszenie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ebfe58ce-5742-49d2-a669-a05bf20f0998
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00415854
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00327998
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego GBA 4x4 dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Murzasichlu
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa 1 szt. fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego GBA z napędem 4x4 dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Murzasichlu, przeznaczonego do prowadzenia działań ratowniczo-gaśniczych w warunkach górskich i terenowych. Pojazd musi spełniać wymagania określone w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia (zał. 1A), w szczególności: pojazd fabrycznie nowy, średni, podwozie co najmniej z 2025 roku, napęd 4x4, kabina 1+1+4, zbiornik wody min. 3000 l, zbiornik środka pianotwórczego min. 10% pojemności zbiornika wody, autopompa dwuzakresowa min. 2900 l/min przy 0,8 MPa oraz min. 400 l/min przy 4 MPa, linia szybkiego natarcia 60 m, działko wodno-pianowe, zabudowa pożarnicza, dokumenty niezbędne do rejestracji oraz szkolenie z obsługi pojazdu.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia Zamawiający dołącza się do SWZ jako załącznik nr 1A (wypełniony będzie stanowił załącznik do formularza oferty).
3.9.) Główny kod CPV: 34144210-3 - Wozy strażackie
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-17
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
30 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): MOTO-TRUCK SP. Z O.O.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6572942226
4.3.4.) Miejscowość: Kielce
4.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 1099620,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00352604/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-13
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1099620 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy |