Modernizacja instalacji elektrycznej w budynku Przedszkola nr 6 w Sieradzu
Przedszkole nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. "Jasia i Małgosi" w Sieradzu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00415860
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00415860/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-09-01 11:06
- Lokalizacja
- Sieradz, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2a3f32f2-05d7-41d9-94cf-acaee92d8a13
- Identyfikator
- 8271983450
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-01
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00415860 z dnia 2026-09-01 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Modernizacja instalacji elektrycznej w budynku Przedszkola nr 6 w Sieradzu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Przedszkole nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. "Jasia i Małgosi" w Sieradzu
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 731018617
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Zajęcza, 1
1.4.2.) Miejscowość: Sieradz
1.4.3.) Kod pocztowy: 98-200
1.4.4.) Województwo: łódzkie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: dyrektor@p6.sieradz.eu
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.p6sieradz.hostit.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2a3f32f2-05d7-41d9-94cf-acaee92d8a13
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00415860
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00242778
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Modernizacja instalacji elektrycznej w budynku Przedszkola nr 6 w Sieradzu
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest modernizacja instalacji elektrycznej w budynku Przedszkola nr 6 w Sieradzu
3.9.) Główny kod CPV: 45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45317000-2 - Inne instalacje elektryczne
45312200-9 - Instalowanie przeciwwłamaniowych systemów alarmowych
32410000-0 - Lokalna sieć komputerowa
32420000-3 - Urządzenia sieciowe
45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-26
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2026-07-01 do 2026-08-214.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): ELEKTROSZUM Marcin Szumicki
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 827-146-48-62
4.3.3.) Ulica: Biskupice 15
4.3.4.) Miejscowość: Sieradz
4.3.5.) Kod pocztowy: 98-200
4.3.6.) Województwo: łódzkie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 509138,10 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00311186/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-21
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 509138,10 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Roboty budowlane |