Modernizacja kompleksu sportowego "Moje Boisko Orlik - 2012" przy ul. 3 Maja 54 w Hajnówce

Gmina Miejska Hajnówka

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00415875
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00415875/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-09-01 11:11
Lokalizacja
Hajnówka, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-538c390b-1549-4d21-a101-03970694c5ca
Identyfikator
6030006341
Ostatnia aktualizacja
2026-09-01

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowychRoboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowychNaprawa boisk sportowych

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00415875 z dnia 2026-09-01

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Modernizacja kompleksu sportowego "Moje Boisko Orlik - 2012" przy ul. 3 Maja 54 w Hajnówce

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Hajnówka

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050658999

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Aleksego Zina 1

1.4.2.) Miejscowość: Hajnówka

1.4.3.) Kod pocztowy: 17-200

1.4.4.) Województwo: podlaskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: hajnowka@hajnowka.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.hajnowka.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-538c390b-1549-4d21-a101-03970694c5ca

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00415875

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00188771

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Modernizacja kompleksu sportowego "Moje Boisko Orlik - 2012" przy ul. 3 Maja 54 w Hajnówce

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

4.1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. : „Modernizacja kompleksu sportowego "Moje Boisko Orlik - 2012" przy ul. 3 Maja 54 w Hajnówce” w zakresie obejmującym m .in.:
a) Modernizacja boiska piłkarskiego z trawy syntetycznej,
b) Modernizacja piłkochwytów,
c) Modernizacja ogrodzenia boisk,
d) Dostawa i montaż sprzętu sportowego,
e) Modernizacja oświetlenia boisk,
f) Modernizacja zaplecza szatniowego.

3.9.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych

45236119-7 - Naprawa boisk sportowych

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-03

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

90 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): P.W. ProCom Wiktoria Andrzejewska

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6342489042

4.3.3.) Ulica: Lipowa 7

4.3.4.) Miejscowość: Bobrowniki

4.3.5.) Kod pocztowy: 87-617

4.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 908970,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00275248/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-14

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 908970,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-09-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane