Dostawa ręcznego spektrometru fluorescencji rentgenowskiej wraz z oprogramowaniem i osprzętem do analizy materiałów archeologicznych
Muzeum Archeologiczne w Gdańsku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00415892
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00415892/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-09-01 11:14
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5a8498e4-5f08-48e6-9cc1-9a7bb9d305ed
- Identyfikator
- 5830008826
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-01
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00415892 z dnia 2026-09-01 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa ręcznego spektrometru fluorescencji rentgenowskiej wraz z oprogramowaniem i osprzętem do analizy materiałów archeologicznych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Muzeum Archeologiczne w Gdańsku
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000276848
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Mariacka 25/26
1.4.2.) Miejscowość: Gdańsk
1.4.3.) Kod pocztowy: 80-833
1.4.4.) Województwo: pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@archeologia.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.archeologia.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5a8498e4-5f08-48e6-9cc1-9a7bb9d305ed
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00415892
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00177134
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa ręcznego spektrometru fluorescencji rentgenowskiej wraz z oprogramowaniem i osprzętem do analizy materiałów archeologicznych
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
- Przedmiotem zamówienia jest dostawa ręcznego spektrometru fluorescencji rentgenowskiej wraz z oprogramowaniem i osprzętem do analizy materiałów archeologicznych.
- Zamawiający wymaga, aby oferowany spektrometr był fabrycznie nowy, nieużywany, niepochodzący z ekspozycji, pełnowartościowy, z bieżącej produkcji, wolny od wad fizycznych i prawnych oraz objęty pełną gwarancją.
- Wykonawca musi udokumentować, że oferowany spektrometr został zgłoszony do Państwowej Agencji Atomistyki.
- Szczegółowy opis wymagań dotyczących spektrometru, wymogi dotyczące pakietów oprogramowania sterującego pracą spektrometru, umożliwiającego zbieranie, obróbkę i aktywizację danych oraz wymogi dotyczące osprzętu - określa pkt 3 SWZ oraz projektowane postanowienia umowy.
3.9.) Główny kod CPV: 38433000-9 - Spektrometry
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-27
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
112 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): PIK Instruments Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1231377998
4.3.3.) Ulica: Źródlana 9
4.3.4.) Miejscowość: Laszczki
4.3.5.) Kod pocztowy: 05-090
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 199579,80 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00225776/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-17
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 199579,80 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
W pozycji: Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy - podano kwotę zafakturowaną. Płatność nastąpi po terminie publikacji niniejszego ogłoszenia, w terminach ustalonych w umowie.| 2026-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Dostawy |