Budowa zadaszenia amfiteatru w Janowie
Gmina Chełm
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00415934
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00415934/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-09-01 11:26
- Lokalizacja
- Pokrówka, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ebab89a4-c8b2-498f-ba4a-ded512d93618
- Identyfikator
- 5632161349
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-01
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00415934 z dnia 2026-09-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa zadaszenia amfiteatru w Janowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Chełm
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110198103
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Gminna 18
1.5.2.) Miejscowość: Pokrówka
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-100
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.7.) Numer telefonu: 82 563 65 53
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@gminachelm.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminachelm.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ebab89a4-c8b2-498f-ba4a-ded512d936181.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa zadaszenia amfiteatru w Janowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ebab89a4-c8b2-498f-ba4a-ded512d93618
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00415934
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00055719/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Budowa zadaszenia amfiteatru w Janowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00286318
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.13.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest budowa zadaszenia nad sceną amfiteatru
w Janowie na działce 210/13 w ramach zadania pn.: „Budowa zadaszenia amfiteatru w Janowie” - zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz wiedzą techniczną, na podstawie dokumentacji będącej w posiadaniu Zamawiającego i stanowiącej załącznik do SWZ.
Parametry zadaszenia amfiteatru:
Kształt dachu ma formę napiętego żagla o konstrukcji z rur stalowych z poliwęglanowym pokryciem. Długość zadaszenia – 13,1 m, szerokość zadaszenia – 16,05 m, wysokość zadaszenia od 3,02 m do 7,31 m. Główną funkcją obiektu jest ochrona istniejącej sceny przed opadami atmosferycznymi oraz nadmiernym nasłonecznieniem.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego
45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 565800 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 660000 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 565800 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Wilkbud Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7182165318
7.3.4) Miejscowość: Zaruzie
7.3.5) Kod pocztowy: 18-413
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 565800 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
| 2026-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |