Termomodernizacja budynku hali sportowej przy SP 6 w Kwidzynie w ramach projektu: „Poprawa efektywności energetycznej budynku pływalni przy ul. Słowackiego oraz hali sportowej przy SP 6 w Kwidzynie”
KWIDZYŃSKIE CENTRUM SPORTU I REKREACJI W KWIDZYNIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00415956
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00415956/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-09-01 11:29
- Lokalizacja
- Kwidzyn, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d812bfec-b047-4644-beb5-c9243e949ae0
- Identyfikator
- 5811064284
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-01
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00415956 z dnia 2026-09-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku hali sportowej przy SP 6 w Kwidzynie w ramach projektu: „Poprawa efektywności energetycznej budynku pływalni przy ul. Słowackiego oraz hali sportowej przy SP 6 w Kwidzynie”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: KWIDZYŃSKIE CENTRUM SPORTU I REKREACJI W KWIDZYNIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170272940
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Sportowa 6
1.5.2.) Miejscowość: Kwidzyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 82-500
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kcsir@kcsir.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kcsir.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13478531.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Centrum Sportu i Rekreacji
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Termomodernizacja budynku hali sportowej przy SP 6 w Kwidzynie w ramach projektu: „Poprawa efektywności energetycznej budynku pływalni przy ul. Słowackiego oraz hali sportowej przy SP 6 w Kwidzynie”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d812bfec-b047-4644-beb5-c9243e949ae0
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00415956
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00265457/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Termomodernizacja budynku hali sportowej przy SP 6 w Kwidzynie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Termomodernizacja budynku hali sportowej przy SP 6 w Kwidzynie w ramach projektu: „Poprawa efektywności energetycznej budynku pływalni przy ul. Słowackiego oraz hali sportowej przy SP 6 w Kwidzynie”. 2. Nazwa projektu/ pakietu projektów/ przedsięwzięcia ze Strategii ZIT: Termomodernizacja budynków komunalnych oraz użyteczności publicznej na terenie MOF Kwidzyna2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00355729
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KCSiR.2410.13.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1150646,25 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest Termomodernizacja budynku hali sportowej przy SP 6 w Kwidzynie w ramach projektu: „Poprawa efektywności energetycznej budynku pływalni przy ul. Słowackiego oraz hali sportowej przy SP 6 w Kwidzynie”.
2. Zakres prac obejmuje:
1) wykonanie ocieplenia ścian zewnętrznych płytami styropianowymi,
2) wykonanie warstwy zbrojonej siatką z włókna szklanego,
3) wykonanie warstwy wykończeniowej – tynku cienkowarstwowego,
4) wykonanie obróbek blacharskich i elementów wykończeniowych (np. parapetów, listw
dylatacyjnych),
5) uzupełnienie i naprawa istniejących uszkodzeń elewacji przed montażem ocieplenia,
6) mycie elewacji metodą ciśnieniową z zastosowaniem środków czyszczących,
7) malowanie elewacji farbami elewacyjnymi w dwóch warstwach,
8) demontaż istniejących warstw membrany dachowej PVC w wybranych miejscach połaci dachowej wg części rysunkowej. Demontaż do ponownego montażu pomostu,
9) wywiezienie oraz utylizacja zdemontowanych materiałów,
10) wykonanie nowej termoizolacji połaci dachowych w zakresie docieplenia połaci wełną skalną,
11) wykonanie nowego pokrycia dachowego z membrany dachowej,
12) wykonanie nowego opierzenia blacharskiego oraz instalacji odgromowych,
13) wymianę 2 sztuk drzwi technicznych.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączonej Dokumentacji technicznej (Załącznik nr 8 do SWZ).
4. W przypadku wskazania w opisie przedmiotu zamówienia znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, a także norm, aprobat technicznych oraz systemów odniesienia, Zamawiający dopuszcza zaoferowanie rozwiązań równoważnych w stosunku do wskazanych w opisie przedmiotu zamówienia; pod warunkiem, że zapewnią one uzyskanie parametrów technicznych nie gorszych od założonych w opisie przedmiotu zamówienia, oraz będą zgodne pod względem:
a) gabarytów i konstrukcji (wielkość, rodzaj, właściwości fizyczne oraz liczba elementów składowych),
b) charakteru użytkowego (tożsamość funkcji),
c) charakterystyki materiałowej (rodzaj i jakość materiałów),
d) parametrów technicznych (np. wytrzymałość, trwałość, dane techniczne, itp.),
e) parametrów bezpieczeństwa użytkowania,
f) standardów emisyjnych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45261200-6 - Wykonywanie pokryć dachowych i malowanie dachów
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45317000-2 - Inne instalacje elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1143214,42 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1727587,35 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1143214,42 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PPHU DAW-MAR Dawid Markowicz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5811774011
7.3.3) Ulica: Grudziądzka 19B
7.3.4) Miejscowość: Kwidzyn
7.3.5) Kod pocztowy: 82-500
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-09-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1143214,42 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |