4WOG-1200.2712.29.2026 Usługa wykonania wycinki drzew, krzewów, frezowanie korzeni, nasadzenia zastępcze, cięcia pielęgnacyjne,wycinka samosiejek i inne na kompleksie wojskowym z podziałem na 4 części

4 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00415900
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00415900/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-09-01 11:16
Lokalizacja
Gliwice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-db9cd52f-4bfc-4088-8eb6-9e271620382d
Identyfikator
6312541341
Ostatnia aktualizacja
2026-09-01

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi wycinania drzewUsługi pielęgnacji drzewSadzenie drzew

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00415900 z dnia 2026-09-01

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
4WOG-1200.2712.29.2026 Usługa wykonania wycinki drzew, krzewów, frezowanie korzeni, nasadzenia zastępcze, cięcia pielęgnacyjne,wycinka samosiejek i inne na kompleksie wojskowym z podziałem na 4 części

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: 4 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 240763798

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Generała Władysława Andersa 47

1.4.2.) Miejscowość: Gliwice

1.4.3.) Kod pocztowy: 44-121

1.4.4.) Województwo: śląskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: 4wog.kancelaria@ron.mil.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://4wog.wp.mil.pl/pl/bip/

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Jednostka Wojskowa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-db9cd52f-4bfc-4088-8eb6-9e271620382d

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00415900

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00213295

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

4WOG-1200.2712.29.2026 Usługa wykonania wycinki drzew, krzewów, frezowanie korzeni, nasadzenia zastępcze, cięcia pielęgnacyjne,wycinka samosiejek i inne na kompleksie wojskowym z podziałem na 4 części

Umowa dla części nr 2

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Część nr 2 – Usługa wykonania wycinki drzew wraz z karczowaniem pni
i korzeni, wycinki samosiejek oraz uporządkowania terenu na terenie kompleksu wojskowego w m. Gliwice, ul. Ku Dołom administrowanego przez 4 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Gliwicach.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają:
• załącznik nr 3 - projektowane postanowienia umowy
• załącznik nr 4 - opis przedmiotu zamówienia (stosownie do części)
• załącznik nr 5 – formularz cenowy (stosownie do części)

3.9.) Główny kod CPV: 77211400-6 - Usługi wycinania drzew

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

77211500-7 - Usługi pielęgnacji drzew

77211600-8 - Sadzenie drzew

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-02

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

60 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): BILPOL-KUŻAJ SPÓŁKA JAWNA

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6270017717

4.3.3.) Ulica: Dolnik 1

4.3.4.) Miejscowość: Dolnik

4.3.5.) Kod pocztowy: 42-286

4.3.6.) Województwo: dolnośląskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 66598 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00303439/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-31

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 58922,68 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-09-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi