U/05/2026 Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowych dla różnych zadań inwestycyjnych w budynkach Uniwersytetu Opolskiego
UNIWERSYTET OPOLSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00415905
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00415905/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-09-01 11:17
- Lokalizacja
- Opole, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5aa02130-75f5-41aa-a8d7-bd95f11b2644
- Identyfikator
- 7540007179
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-01
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00415905 z dnia 2026-09-01 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
U/05/2026 Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowych dla różnych zadań inwestycyjnych w budynkach Uniwersytetu Opolskiego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: UNIWERSYTET OPOLSKI
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001382
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Plac Mikołaja Kopernika 11
1.4.2.) Miejscowość: Opole
1.4.3.) Kod pocztowy: 45-040
1.4.4.) Województwo: opolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@uni.opole.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zamowienia.uni.opole.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5aa02130-75f5-41aa-a8d7-bd95f11b2644
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00415905
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00162927
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
U/05/2026 Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowych dla różnych zadań inwestycyjnych w budynkach Uniwersytetu Opolskiego
Umowa dla części nr 3
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest: Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowych dla różnych zadań inwestycyjnych w budynkach Uniwersytetu Opolskiego, w Części nr 3 – Opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania inwestycyjnego pn. „Przebudowa tylnego wejścia w DS. Niechcic z przystosowaniem dla osób niepełnosprawnych, z opracowaniem dokumentacji projektowej”.
2. Opis przedmiotu zamówienia w odniesieniu do części nr 3 stanowi załącznik nr 1.3 do SWZ.
3.1. Wykonawca w ramach przedmiotu zamówienia opracuje dokumentację projektowo kosztorysową, tj.:
3.1.1. projekt architektoniczno-budowlany – 3 egz.,
3.1.2. projekty techniczne branżowe – 3 egz.,
3.1.3. specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiOR) – 2 egz.,
3.1.4. kosztorys inwestorski – 1 egz.,
3.1.5. przedmiar robót – 1 egz.
3.2. uzyska niezbędne ekspertyzy, pozwolenia, zgłoszenia oraz uzgodnienia m.in. z właściwym rzeczoznawcą ds. ochrony ppoż, rzeczoznawcą, ds. sanitarno-higienicznych i bhp oraz OWKZ, jeżeli będą wymagane dla zrealizowania zadania inwestycyjnego,
3.3. dokona zakupu niezbędnych map,
3.4. przekaże Zamawiającemu dokumentację projektowo-kosztorysową, o której mowa w pkt. 3.1. – 3.2. sporządzoną w wersji papierowej w liczbie egzemplarzy określonej w pkt. 3.1. i jedną edytowalną w wersji elektronicznej (pliki .pdf, .ath), które przekaże Zamawiającemu na nośniku pamięci (pendrive).
4. Wykonawca zobowiązany jest opracować dokumentację, o której mowa w pkt. 3.1. zgodnie z obowiązującymi przepisami.
5. Wykonawca zobowiązany jest do pełnienia nadzoru autorskiego podczas realizacji inwestycji pn.: „Przebudowa tylnego wejścia w DS. Niechcic z przystosowaniem dla osób niepełnosprawnych, z opracowaniem dokumentacji projektowej” w okresie nie dłuższym niż 2 lata od daty odbioru dokumentacji projektowej.
6. Wykonawca na przedmiot zamówienia udziela dwudziestu czterech [ 24 ] miesięcy gwarancji dla części nr 3.
7. Okres gwarancji na przedmiot zamówienia liczony jest od dnia podpisania przez Zamawiającego i Wykonawcę protokołu odbioru.
3.9.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-29
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
110 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): ANprojekt Anna Bodakiewicz
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7542132799
4.3.3.) Ulica: ul. Krakowska 37 lokal 603
4.3.4.) Miejscowość: Opole
4.3.5.) Kod pocztowy: 45-018
4.3.6.) Województwo: opolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 34993,50 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00231020/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-31
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 34993,50 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi |