Dostawa wzorców chromatograficznych pestycydów, mieszanek QuEChERS oraz testów molekularnych do Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Łodzi w podziale na części:

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Łodzi

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00415919
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00415919/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-09-01 11:23
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f699ac00-2b99-4b56-8e3b-b549b765fa95
Identyfikator
7281860518
Ostatnia aktualizacja
2026-09-01

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Różne chemikalia nieorganiczneRóżne organiczne substancje chemiczne

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00415919 z dnia 2026-09-01

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa wzorców chromatograficznych pestycydów, mieszanek QuEChERS oraz testów molekularnych do Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Łodzi w podziale na części:

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Łodzi

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000295024

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Wodna 40

1.4.2.) Miejscowość: Łódź

1.4.3.) Kod pocztowy: 90-046

1.4.4.) Województwo: łódzkie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.wsse.lodz@sanepid.gov.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gov.pl/web/wsse-lodz

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f699ac00-2b99-4b56-8e3b-b549b765fa95

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00415919

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00335514

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Dostawa wzorców chromatograficznych pestycydów, mieszanek QuEChERS oraz testów molekularnych do Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Łodzi w podziale na części:

Umowa dla części nr 4

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Wzorce chromatograficzne pestycydów - Pakiet C

3.9.) Główny kod CPV: 24315000-5 - Różne chemikalia nieorganiczne

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

24327000-2 - Różne organiczne substancje chemiczne

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-11

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

45 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): TUSNOVICS INSTRUMENTS Sp. z o.o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6771783747

4.3.3.) Ulica: ul. Bociana 4a/49a

4.3.4.) Miejscowość: Kraków

4.3.5.) Kod pocztowy: 31-231

4.3.6.) Województwo: małopolskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 26067,39 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00386663/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-09-01

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 26067,39 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-09-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy