Dostawy materiałów jednorazowego użytku, wyrobów medycznych i niemedycznych dla „Poddębickiego Centrum Zdrowia” Sp. z o.o. w Poddębicach
"PODDĘBICKIE CENTRUM ZDROWIA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00415942
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00415942/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-09-01 11:28
- Lokalizacja
- Poddębice, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bd80f993-c4f2-11ee-bbfa-e29e26ebc6e1
- Identyfikator
- 8281409238
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-01
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00415942 z dnia 2026-09-01 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawy materiałów jednorazowego użytku, wyrobów medycznych i niemedycznych dla „Poddębickiego Centrum Zdrowia” Sp. z o.o. w Poddębicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: "PODDĘBICKIE CENTRUM ZDROWIA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 101075971
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Mickiewicza 16
1.4.2.) Miejscowość: Poddębice
1.4.3.) Kod pocztowy: 99-200
1.4.4.) Województwo: łódzkie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@nzozpcz.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nzozpcz.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bd80f993-c4f2-11ee-bbfa-e29e26ebc6e1
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00415942
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: S 26/2024 78143-2024
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawy materiałów jednorazowego użytku, wyrobów medycznych i niemedycznych dla „Poddębickiego Centrum Zdrowia” Sp. z o.o. w Poddębicach
Umowa dla części nr 15
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Igła z ostrzem typu Quincke do punkcji zatok z końcówką prostą, roz. 18Gx90mm,
opakowanie folia/papier. W obsadce igły pryzmat sygnalizujący pojawienie się płynu m-r
zmianą barwy. Uchwyt o eliptycznym przekroju z 4 okienkami. szt. 500
3.9.) Główny kod CPV: 33140000-3 - Materiały medyczne
Umowa dla części nr 17
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Jednorazowe igły punkcyjne do torbieli nerek 18G, dł. 20 cm szt. 30
3.9.) Główny kod CPV: 33140000-3 - Materiały medyczne
Umowa dla części nr 38
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Zestaw do pomiaru ośrodkowego ciśnienia żylnego. Dren łączący wkucie centralne z
zestawem. Dren pomiarowy ze skalą. Dren łączący z zestawem kroplowym do wypełniania
układu pomiarowego. Kranik trójdrożny. zestaw 40
3.9.) Główny kod CPV: 33140000-3 - Materiały medyczne
Umowa dla części nr 58
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Zestaw do inwazyjnego pomiaru ciśnienia, pojedynczy, wyposażony w następujące
elementy: długość linii pomiarowych 1 x 150 cm (1 x 125 cm + 1 x 25 cm); 1 x przetworniki o
częstotliwości >1200 Hz wyposażone w 2 x systemy zintegrowane płuczące o przepływie min.
3 ml/godz.; igła zakrzywiona w zbiorniku wyrównawczym, kalibracja zestawu bez
rozszczelniania systemu. Zestaw dający zapis ciśnienia z dokładnością odwzorowania na
poziomie <5% błędu pomiarowego dla całej linii pomiarowej potwierdzony przeprowadzonym
testem w fazie produkcyjnej. Połączenie z kardiomonitorem 4 – pinowe kompatybilne z
kablami typu PMSET poprzez okrągły wtyk pinowy. szt. 60
3.9.) Główny kod CPV: 33140000-3 - Materiały medyczne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-06
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
24 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Billmed Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1130007544
4.3.3.) Ulica: Krypska 24/1
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.5.) Kod pocztowy: 04-082
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 13478,40 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: S 233/2024 728393-2024
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-05
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 8712,90 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy |