Budowa schroniska dla bezdomnych zwierząt w Krotoszynie
ZWIĄZEK MIĘDZYGMINNY "EKO SIÓDEMKA"
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00415961
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00415961/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-09-01 11:32
- Lokalizacja
- Krotoszyn, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ca22b501-63b1-41c3-9e92-42bf716764ea
- Identyfikator
- 6211812206
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-01
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00415961 z dnia 2026-09-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa schroniska dla bezdomnych zwierząt w Krotoszynie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZWIĄZEK MIĘDZYGMINNY "EKO SIÓDEMKA"
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 302405944
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Kołłątaja 7
1.5.2.) Miejscowość: Krotoszyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 63-700
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.5.7.) Numer telefonu: 62 722 66 32
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: eko7@krotoszyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.eko7.krotoszyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ca22b501-63b1-41c3-9e92-42bf716764ea1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
związek międzygminny
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa schroniska dla bezdomnych zwierząt w Krotoszynie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ca22b501-63b1-41c3-9e92-42bf716764ea
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00415961
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00021300/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa schroniska dla bezdomnych zwierząt w Krotoszynie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00240272
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GOA.271.2.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 6445000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie w formule „zaprojektuj i wybuduj” na podstawie programu funkcjonalno-użytkowego (PFU) inwestycji obejmującej opracowanie dokumentacji projektowej oraz budowę schroniska dla bezdomnych zwierząt w Krotoszynie.
2.Zakres rzeczowy prac niezbędnych do zrealizowania zamówienia będzie obejmował:
1) budowę budynku schroniska dla zwierząt wraz z wybiegami przy budynku,
2) budowę budynku magazynowego,
3) budowę wiaty śmietnikowej,
4) budowę 8 boksów dla psów przebywających w kwarantannie,
5) budowę 60 boksów dla psów przebywających w schronisku,
6) ogrodzenie terenu i wybiegów
7) realizację dojść, dojazdów, chodników, miejsc parkingowych itp.
8) realizację terenów utwardzonych w zakresie przedstawionym w koncepcji architektonicznej,
9) wykonanie i montaż małej architektury,
10) montaż oświetlenia zewnętrznego,
11) budowę niezbędnej infrastruktury technicznej,
12) wykonanie zieleni,
13) częściowe wyposażenie obiektu.
3. Realizacja zamówienia obejmuje :
- wykonanie dokumentacji projektowej, przedmiarów robót, kosztorysu inwestorskiego, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót oraz planu BIOZ;
- uzyskanie wszelkich niezbędnych uzgodnień, opinii i decyzji administracyjnych warunkujących zrealizowanie prac budowlanych i przekazanie obiektu do użytkowania i jego eksploatacji,
- realizację zgodnie z zaakceptowanym przez Zamawiającego projektem, w tym dostawę i montaż urządzeń,
- opracowanie i przekazanie kompletnej dokumentacji powykonawczej oraz instrukcji eksploatacji i konserwacji, instrukcji BHP i p. poż.
- opracowanie i przekazanie kompletnego zestawu testów, pomiarów i prób odbiorowych dla wszystkich branż.
- zapewnienie właściwego oznakowania obiektów i instalacji w tym wyposażenie w niezbędne instrukcje i tablice informacyjne,
- przeszkolenie personelu zamawiającego w zakresie obsługi i eksploatacji wraz z instalacjami,
- serwisowanie wybudowanego obiektu i urządzeń (w okresie objętym gwarancją) oraz wykonywanie bezpłatnych przeglądów, zatwierdzonych protokołem (koszty serwisowania w okresie gwarancji pokrywa wykonawca),
- przekazanie Zamawiającemu obiektu do użytkowania.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zakres prac przewidzianych do wykonania został określony w Programie funkcjonalno-użytkowym - Załącznik A do SWZ;
5. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy - Załącznik B do SWZ.
6. Wzór „Karty gwarancyjnej” - Załącznik C do SWZ.
7. Zamawiający nie zastrzega do osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań.
8. Przewiduje się wynagrodzenie wykonawcy w formie ryczałtu. Cenę ryczałtową należy obliczyć wypełniając wszystkie pozycje Tabeli Elementów Ceny Ryczałtowej, której wzór stanowi Załącznik nr 1.
9. Miejsce realizacji zamówienia: na terenie działek nr ewid. 2444 przy ulicy Mahle, m. Krotoszyn, Wielkopolska.
10. Zamawiający nie przewiduje zorganizowania wizji lokalnej z jego udziałem.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 7346612,52 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 12959101,65 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 7346612,52 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Bau - Acoustic Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 6653008257
7.3.3) Ulica: Głodno 48 A
7.3.4) Miejscowość: Krzymów
7.3.5) Kod pocztowy: 62-513
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
- część robót branży konstrukcyjno-budowlanej, instalacyjnej i zagospodarowania terenu - NDI ENERGY Sp. z o.o.
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 7346612,52 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
I. Termin wykonania zamówienia : 24 miesiące od dnia podpisania umowy1. Termin wykonania zamówienia obejmuje pośrednie terminy, które Wykonawca zobowiązany jest dotrzymać, tj. :
1) opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem zezwolenia na realizację inwestycji – 8 miesięcy od dnia popisania umowy,
2) ukończenie wszystkich robót budowlanych – 24 miesiące od dnia podpisania umowy.
W terminie wykonania zamówienia Wykonawca zobowiązany zakończyć roboty budowlane, uzyskać wszelkie zgody i decyzje pozwalające na przystąpienie przez Zamawiającego do natychmiastowego użytkowania obiektu oraz przekazać Zamawiającemu wszelkie dokumenty budowy oraz wszystkie dokumenty odbiorowe.
| 2026-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |