Sukcesywna dostawa zestawów pojemników poczwórnych na krew i jej składniki do pobierania krwi i preparatyki KKCz, góra-dół z filtrem in-line

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00416005
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00416005/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-09-01 11:46
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f975da2b-b6da-11ee-b628-1a85378e6c0a
Identyfikator
6782726055
Ostatnia aktualizacja
2026-09-01

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pojemniki na krew

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00416005 z dnia 2026-09-01

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Sukcesywna dostawa zestawów pojemników poczwórnych na krew i jej składniki do pobierania krwi i preparatyki KKCz, góra-dół z filtrem in-line

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000297282

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Rzeźnicza 11

1.4.2.) Miejscowość: Kraków

1.4.3.) Kod pocztowy: 31-540

1.4.4.) Województwo: małopolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@rckik.krakow.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rckik.krakow.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f975da2b-b6da-11ee-b628-1a85378e6c0a

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00416005

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 723235-2023-PL

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Sukcesywna dostawa zestawów pojemników poczwórnych na krew i jej składniki do pobierania krwi i preparatyki KKCz, góra-dół z filtrem in-line

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Sukcesywna dostawa zestawów pojemników poczwórnych na krew i jej składniki do pobierania i preparatyki KKCz, góra-dół z filtrem in- line w ilości 25000 sztuk na potrzeby RCKiK w Krakowie.

3.9.) Główny kod CPV: 33141613-0 - Pojemniki na krew

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-01-30

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

30 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Maco Pharma Polonia Sp. z o.o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 634248545, NIP: 7792162502

4.3.4.) Miejscowość: Wrocław

4.3.5.) Kod pocztowy: 54-405

4.3.6.) Województwo: dolnośląskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 915300 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 72699-2024

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-17

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 2

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Niewykorzystanie całości przedmiotu zamówienia (ilości zestawów)

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Wydłużenie okresu realizacji o 6 miesięcy

5.4.6.) Wartość zmiany: 0

5.4.7.) Kod waluty: PLN

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.4.2.) Numer zmiany: 2

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 2 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Potrzebę zwiększenia zamawianej ilości zestawów

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Zwiększenie ilości zestawów pojemników poczwórnych na krew góra-dół z filtrem in- line z 25000 do 27500 tj. o 2500 zestawów.

5.4.6.) Wartość zmiany: 91530,00

5.4.7.) Kod waluty: PLN

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1006830,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-09-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy