Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych do stołówki szkolnej w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Szczuczynie przy ul. Kilińskiego 42 i pl. Tysiąclecia 14 w roku szkolnym 2025/2026
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Szczuczynie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00416028
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00416028/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-09-01 11:50
- Lokalizacja
- Szczuczyn, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b7c2837a-3f66-4dd2-b7b7-66e49ba8dcba
- Identyfikator
- 7191396939
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-01
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00416028 z dnia 2026-09-01 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych do stołówki szkolnej w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Szczuczynie przy ul. Kilińskiego 42 i pl. Tysiąclecia 14 w roku szkolnym 2025/2026
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkolno - Przedszkolny w Szczuczynie
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 451097450
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Kilińskiego
1.4.2.) Miejscowość: Szczuczyn
1.4.3.) Kod pocztowy: 19-230
1.4.4.) Województwo: podlaskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL843 - Suwalski
1.4.7.) Numer telefonu: 862725032
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: spszczuczyn@o2.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://sp-szczuczyn.edupage.org/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b7c2837a-3f66-4dd2-b7b7-66e49ba8dcba
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00416028
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00260280
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych do stołówki szkolnej w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Szczuczynie przy ul. Kilińskiego 42 i pl. Tysiąclecia 14 w roku szkolnym 2025/2026
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych do stołówki szkolnej w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Szczuczynie,, tj. pieczywa, wyrobów piekarskich, mleka produktów mleczarskich, różnych produktów spożywczych, produktów zwierzęcych w formie mięsa i wyrobów mięsnych, mięsa drobiowego, ryb mrożonych, warzyw i owoców świeżych, wyrobów gotowych mącznych, warzyw i owoców mrożonych, jajek. Przedmiot zamówienia obejmuje 9 części, które należy wykonać zgodnie z zapisami niniejszej specyfikacji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do SWZ, odpowiednio dla: Części nr I - Pieczywo, świeże wyroby piekarskie; części nr II - Produkty mleczarskie, jaja; części nr III Różne produkty spożywcze; części nr IV - Produkty mięsne (wieprzowe) , części nr V - Produkty mięsne (drobiowe); części nr VI Warzywa i owoce; części nr VII Ryby mrożone, filety rybne; część nr VIII Warzywa i owoce mrożone; części nr IX Wyroby garmażeryjne.
Miejscem wykonywania zamówienia jest Zespół Szkolno – Przedszkolny w Szczuczynie ul. Kilińskiego 42, 19-230 Szczuczyn. Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę. Oferta musi obejmować całość zamówienia ze wszystkich części. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert niekompletnych (częściowych). Wskazane w ramach poszczególnych części zamówienia ilości artykułów są ilościami szacunkowymi. Zamawiający zastrzega sobie prawo do niewykonania w całości przedmiotu zamówienia w czasie obowiązywania umowy, jeżeli jego potrzeby będą mniejsze od zamawianych. Rozliczenia finansowe Wykonawcy z Zamawiającym odbywać się będą na podstawie ilości i rodzaju faktycznie dostarczonych do Zamawiającego produktów spożywczych i ich cen jednostkowych podanych przez Wykonawcę w formularzu cenowym.
3.9.) Główny kod CPV: 15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
15810000-9 - Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie
15500000-3 - Produkty mleczarskie
03142500-3 - Jaja
15800000-6 - Różne produkty spożywcze
15100000-9 - Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne
15112000-6 - Drób
15220000-6 - Ryby mrożone, filety rybne i pozostałe mięso ryb
15331170-9 - Warzywa mrożone
15851000-8 - Produkty mączne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-26
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2025-09-01 do 2026-08-314.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Hurt-Detal Art. Spoż.-Rolne Anna Siekierko
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 722-102-71-36
4.3.3.) Ulica: Szpitalna 24
4.3.4.) Miejscowość: Wysokie Mazowieckie
4.3.5.) Kod pocztowy: 18-200
4.3.6.) Województwo: podlaskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 394306,38 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00325978/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-31
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 418301,44 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy |