Dostawa samochodu dziewięcioosobowego na potrzeby Domu Dziennego Pobytu „Radosna przystań” w Sierakowicach
Gmina Sierakowice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00416033
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00416033/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-09-01 11:52
- Lokalizacja
- Sierakowice, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ca9ed831-6697-4f47-8515-a8677853c8ba
- Identyfikator
- 5891018894
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-01
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00416033 z dnia 2026-09-01 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa samochodu dziewięcioosobowego na potrzeby Domu Dziennego Pobytu „Radosna przystań” w Sierakowicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Sierakowice
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191674977
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Lęborska 30
1.4.2.) Miejscowość: Sierakowice
1.4.3.) Kod pocztowy: 83-340
1.4.4.) Województwo: pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.4.7.) Numer telefonu: 586819500
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sierakowice@sierakowice.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sierakowice.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ca9ed831-6697-4f47-8515-a8677853c8ba
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00416033
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00229432
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Rozwój infrastruktury społecznej służącej potrzebom osób zagrożonych ubóstwem i wykluczeniem społecznym poprzez zagospodarowanie terenu wraz z doposażeniem Dziennego Domu Pobytu w Sierakowicach
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa samochodu dziewięcioosobowego na potrzeby Domu Dziennego Pobytu „Radosna przystań” w Sierakowicach
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia przedmiotem zamówienia jest dostawa samochodu dziewięcioosobowego na potrzeby Domu Dziennego Pobytu „Radosna przystań” w Sierakowicach
2. Wymagania ogóle dotyczące samochodu:
1) samochód musi być fabrycznie nowy, kompletny i wolny od wad fizycznych (konstrukcyjnych, materiałowych i wykonawczych),
2) samochód musi posiadać homologację na pojazd 9-cio osobowy, samochód musi posiadać instrukcję w języku polskim, książkę serwisową i gwarancję oraz inne dokumenty niezbędne do zarejestrowania pojazdu,
3) samochód musi spełniać wymagania techniczne obowiązujące w Polsce, tj. przepisy dla pojazdów poruszających się po drogach publicznych, w tym warunki techniczne wynikające z ustawy z dnia 20 czerwca 1997 roku Prawo o ruchu drogowym (Dz. U. z 2022 roku poz. 988 z późn. zm.) oraz rozporządzeń wykonawczych do tej ustawy.
Więcej informacji w rozdziale V do SWZ
3.9.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-26
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
60 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): GEZET sp. z o.o. Spółka Komandytowa
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5993162347
4.3.3.) Ulica: Kasprzaka 1a
4.3.4.) Miejscowość: Gorzów Wielkopolski
4.3.5.) Kod pocztowy: 66-400
4.3.6.) Województwo: pomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 196800 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00263130/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-05
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 196800 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Dostawy |