Remont drogi powiatowej Nr 1613N na odcinku Bielawy – Nowa Wieś Wlk.
POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W NIDZICY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00416052
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00416052/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-09-01 11:56
- Lokalizacja
- Nidzica, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-498122a8-3191-46e5-8687-68ff8c28d20a
- Identyfikator
- 9840088846
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-01
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00416052 z dnia 2026-09-01 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Remont drogi powiatowej Nr 1613N na odcinku Bielawy – Nowa Wieś Wlk.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W NIDZICY
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510750500
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Kolejowa 29
1.4.2.) Miejscowość: Nidzica
1.4.3.) Kod pocztowy: 13-100
1.4.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.4.7.) Numer telefonu: 896252313
1.4.8.) Numer faksu: 896254129
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: pzdnidzica@wp.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: ww.bip.powiatnidzicki.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-498122a8-3191-46e5-8687-68ff8c28d20a
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00416052
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00138698
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Remont drogi powiatowej Nr 1613N na odcinku Bielawy – Nowa Wieś Wlk.
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest Remont drogi powiatowej Nr 1613N na odcinku Bielawy – Nowa Wieś Wlk.
CPV - 45000000 - 7 Roboty budowlane
2. Zakres robót obejmuje w szczególności:
- roboty rozbiórkowe
- podbudowy
- nawierzchnie
- roboty wykończeniowe
- elementy ulic
- oznakowanie
Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w dokumentacji technicznej, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót, przedmiarach robót oraz projekcie umowy.
Zadanie współfinansowane jest w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg
3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-07
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
170 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Transportowo - Handlowe WAPNOPOL Adam Nowakowski
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5691000783
4.3.3.) Ulica: ul. Nadrzeczna 12
4.3.4.) Miejscowość: Glinojeck
4.3.5.) Kod pocztowy: 06-450
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 1311992,66 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00263044/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-05
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1311992,66 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |