Wykonanie ciągu komunikacyjnego dla potrzeb spiętrowania kontenerów biurowych w miasteczku kontenerowym ul. Żwirki i Wigury 103/105 w Warszawie K-3656
Jednostka Wojskowa Nr 2063
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00416054
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00416054/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-09-01 11:57
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a69a67c8-0ec9-4540-8411-e61ba4a3b725
- Identyfikator
- 5211207048
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-01
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00416054 z dnia 2026-09-01 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Wykonanie ciągu komunikacyjnego dla potrzeb spiętrowania kontenerów biurowych w miasteczku kontenerowym ul. Żwirki i Wigury 103/105 w Warszawie K-3656
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Jednostka Wojskowa Nr 2063
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 010210333
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Stefana Banacha 2
1.4.2.) Miejscowość: Warszawa
1.4.3.) Kod pocztowy: 02-097
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: ozdgw.zamowienia@ron.mil.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ozdgw.wp.mil.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Jednostka Wojskowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a69a67c8-0ec9-4540-8411-e61ba4a3b725
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00416054
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00125797
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Wykonanie ciągu komunikacyjnego dla potrzeb spiętrowania kontenerów biurowych w miasteczku kontenerowym ul. Żwirki i Wigury 103/105 w Warszawie K-3656
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia w prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego jest „Wykonanie ciągu komunikacyjnego dla potrzeb spiętrowania kontenerów biurowych w miasteczku kontenerowym ul. Żwirki
i Wigury 103/105 w Warszawie K-3656” (kod CPV: 45000000-7 ). Przedmiot zamówienia wyszczególniono w „Kosztorysie zerowym/ Kosztorysie ofertowym” stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
2. Wykonawca biorący udział w postępowaniu musi spełniać warunki określone w Rozdziałach V i VII SWZ.
3. Zamawiający w załączniku nr 10 do SWZ zawarł „Przedmiar”, zaś w załączniku nr 11 „Opis przedmiotu zamówienia”.
4. Zamawiający nie przewiduje wizji lokalnej, pełna dokumentacja została zamieszczona w załącznikach do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45113000-2 - Roboty na placu budowy
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-30
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
70 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): EXPERT VOLTBUD Z.KOZIARA SPÓŁKA JAWNA
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5240006128
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 221578,61 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00226637/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-14
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 221377,10 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |