Zakup i montaż lamp oświetlenia solarnego dla sołectw w gminie Milówka

GMINA MILÓWKA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00416060
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00416060/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-09-01 11:59
Lokalizacja
Milówka, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c934490c-978e-49aa-8689-35826d54553b
Identyfikator
5532317964
Ostatnia aktualizacja
2026-09-01

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Lampy i oprawy oświetlenioweInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00416060 z dnia 2026-09-01

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Zakup i montaż lamp oświetlenia solarnego dla sołectw w gminie Milówka

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA MILÓWKA

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182663

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Jana Kazimierza 123

1.4.2.) Miejscowość: Milówka

1.4.3.) Kod pocztowy: 34-360

1.4.4.) Województwo: śląskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: ugmilowka@milowka.com.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.milowka.com.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c934490c-978e-49aa-8689-35826d54553b

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00416060

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00535434

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Zakup i montaż lamp oświetlenia solarnego dla sołectw w gminie Milówka

Umowa dla części nr 1

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Zakup i montaż lamp oświetlenia solarnego dla sołectw: Kamesznica, Laliki, Nieledwia, Milówka – zadanie realizowane jest w związku z realizacją Funduszu Sołeckiego
na rok 2025.

3.9.) Główny kod CPV: 31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-09

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

do 2025-12-15

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): NOBA-EXIM Bartłomiej Norkowski

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871569582

4.3.3.) Ulica: Kawęczyn 1

4.3.4.) Miejscowość: Kawęczyn

4.3.5.) Kod pocztowy: 87-123

4.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 48929,40 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00025164/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2025-12-09

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 48929,40 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-09-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy