Dostawa sprzętu i wyposażenia informatycznego w ramach projektu: „SPZOZ 360°: Bezpieczna, Mobilna i Inteligentna Opieka Zdrowotna XXI wieku”
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W ŚWIDNIKU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00416083
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00416083/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-09-01 12:04
- Lokalizacja
- Świdnik, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-939dfb58-1aab-44f2-a1de-e4275015760c
- Identyfikator
- 7122483842
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-01
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00416083 z dnia 2026-09-01 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa sprzętu i wyposażenia informatycznego w ramach projektu: „SPZOZ 360°: Bezpieczna, Mobilna i Inteligentna Opieka Zdrowotna XXI wieku”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W ŚWIDNIKU
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431010878
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Bolesława Leśmiana 4
1.4.2.) Miejscowość: Świdnik
1.4.3.) Kod pocztowy: 21-040
1.4.4.) Województwo: lubelskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@spzozswidnik.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.spzozswidnik.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-939dfb58-1aab-44f2-a1de-e4275015760c
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00416083
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: Dz.U. S: 9/2026 25109-2026
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Inwestycja D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” będąca elementem komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Nabór nr KPOD.07.03-IP.10-001/25 „Program inwestycyjny modernizacji podmiotów leczniczych”
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa sprzętu i wyposażenia informatycznego w ramach projektu: „SPZOZ 360°: Bezpieczna, Mobilna i Inteligentna Opieka Zdrowotna XXI wieku”
Umowa dla części nr 1
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Część 1 zamówienia – System – dostawa (zakup), rozbudowa, wdrożenie wraz z utrzymaniem oraz szkolenia pracowników w zakresie Systemu HIS oraz EOD, zgodnie z załącznikiem 2.1 do SWZ
3.9.) Główny kod CPV: 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
Umowa dla części nr 2
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Część 2 zamówienia – Infrastruktura i Oprogramowanie IT – „Dostawa (zakup) sprzętu i oprogramowania IT służącego informatyzacji i cyfryzacji oraz zwiększające poziomu cyberbezpieczeństwa Zamawiającego” zgodnie z załącznikiem 2.2 do SWZ
3.9.) Główny kod CPV: 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-15
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2026-04-15 do 2026-05-204.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Galaxy Systemy Informatyczne Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 9291857884,
4.3.3.) Ulica: Fabryczna 13/1
4.3.4.) Miejscowość: Zielona Góra
4.3.5.) Kod pocztowy: 65-410
4.3.6.) Województwo: lubuskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 4285320,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: Dz.U. S 80/2026 280754-2026
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-05-20
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 4285320,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy |