Przebudowa dróg usprawniająca komunikację na terenie Gminy Czernice Borowe

GMINA CZERNICE BOROWE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00416119
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00416119/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-09-01 12:13
Lokalizacja
Czernice Borowe, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7fb28539-c59c-11ee-bbfa-e29e26ebc6e1
Identyfikator
7611485906
Ostatnia aktualizacja
2026-09-01

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00416119 z dnia 2026-09-01

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Przebudowa dróg usprawniająca komunikację na terenie Gminy Czernice Borowe

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA CZERNICE BOROWE

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130378060

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Dolna 2

1.4.2.) Miejscowość: Czernice Borowe

1.4.3.) Kod pocztowy: 06-415

1.4.4.) Województwo: mazowieckie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki

1.4.7.) Numer telefonu: 236746215

1.4.8.) Numer faksu: 236770013

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@czerniceborowe.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.czerniceborowe.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7fb28539-c59c-11ee-bbfa-e29e26ebc6e1

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00416119

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00095313

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Przebudowa dróg usprawniająca komunikację na terenie Gminy Czernice Borowe

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Przebudowa dróg usprawniająca komunikację na terenie Gminy Czernice Borowe. Przebudową
objęte będą odcinki dróg o długości 8,402 km.
2. Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje:
1) Przebudowa dróg gminnych w miejscowościach Nowe Czernice i Zberoż;
2) Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Olszewiec;
3) Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Grójec;
4). Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Zembrzus;
5). Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Załogi.
w tym:
1. Odtworzenie trasy i punktów wysokościowych
2. Profilowanie i zagęszczanie podłoża
3. Podbudowę
4. Oczyszczenie i skropienie warstw konstrukcyjnych
5. Nawierzchnię z betonu asfaltowego
6. Pobocza
7. oznakowanie pionowe
8 Inwentaryzację geodezyjną

3.9.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-04-04

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

do 2025-06-30

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Robót Drogowo -Inżynieryjnych PRDI S.A.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 569-16-49-963

4.3.3.) Ulica: Stefana Roweckiego ,,Grota” 8

4.3.4.) Miejscowość: Mława

4.3.5.) Kod pocztowy: 06-500

4.3.6.) Województwo: mazowieckie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 5900482,82 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00272212/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2025-06-30

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 1

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Dodatkowe wzmocnienie odcinka na koszt Zamawiającego

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Dodatkowe wzmocnienie odcinka na koszt Zamawiającego

5.4.6.) Wartość zmiany: 0,00

5.4.7.) Kod waluty: PLN

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 5900482,82 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE

Zmiana umowy dotyczyła zmiany terminu wykonania robót budowlanych etapu I i etapu II
2026-09-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane