Sukcesywne dostawy pakietów kryminalistycznych do pobierania materiału genetycznego DNA z kartą FTA

Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00416155
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00416155/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-09-01 12:21
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-445f7300-235a-4853-9750-61c3f40558fd
Identyfikator
7260004458
Ostatnia aktualizacja
2026-09-01

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Sprzęt i artykuły dla medycyny sądowejZestawy do zbierania dowodów biologicznych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00416155 z dnia 2026-09-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywne dostawy pakietów kryminalistycznych do pobierania materiału genetycznego DNA z kartą FTA

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 470754976

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Lutomierska 108/112

1.5.2.) Miejscowość: Łódź

1.5.3.) Kod pocztowy: 91-048

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@ld.policja.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://przetargi.lodzka.policja.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1350542

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Sukcesywne dostawy pakietów kryminalistycznych do pobierania materiału genetycznego DNA z kartą FTA

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-445f7300-235a-4853-9750-61c3f40558fd

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00416155

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00132258/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.17 Dostawa pakietów kryminalistycznych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00374143

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP-2380/36/26/MK

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 264000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem umowy jest sukcesywna dostawa pakietów do pobierania materiału genetycznego DNA z kartą FTA dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi, jednostek policji garnizonu łódzkiego oraz Zarządu Centralnego Biura Śledczego Policji w Łodzi, Wydziału
w Łodzi Biura Spraw Wewnętrznych Policji i Zarządu w Łodzi Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości.
2. Szczegółowy wykaz asortymentu zawiera formularz asortymentowo – cenowy stanowiący załącznik nr 2 do SWZ. Szczegółowe wymagania techniczne ujęte zostały w załączniku nr 3 do SWZ – szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia.
3. Ceny jednostkowe podane w załączniku nr 2 do SWZ w formularzu asortymentowo – cenowym nie ulegną zmianie przez czas obowiązywania niniejszej umowy, z zastrzeżeniem postanowień zawartych w § 11 we wzorze umowy – załącznik nr 6 do SWZ.
4. Wykonawca zobowiązuje się realizować przedmiot zamówienia po cenach jednostkowych zawartych w formularzu asortymentowo – cenowym, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
5. Przedstawione w formularzu asortymentowo – cenowym w załączniku nr 2 do SWZ, ilości asortymentu stanowią wielkości szacunkowe, stanowiące podstawę dla Wykonawcy do sporządzenia oferty.
6. Faktyczne ilości i rodzaj zamawianego asortymentu będą zależne od potrzeb Zamawiającego.
7. Zamawiający zobowiązuje się do realizacji zamówienia na poziomie nie mniejszym niż 60% wartości brutto umowy, o której mowa w § 9 ust 1.we wzorze umowy - załącznik nr 6 do SWZ
8. Zamawiający nie będzie udzielał zaliczki na dostawy będące przedmiotem zamówienia.
9. Koszty transportu oraz inne opłaty/koszty związane z wykonaniem przedmiotu zamówienia zostały wkalkulowane w cenę asortymentu wymienionego w załączniku nr 2 do SWZ – formularz asortymentowo-cenowym.
10. Miejsca dostaw: Magazyn Techniki Specjalnej Wydziału GMT Łódź, ul. Stokowska 21/25
11. Przedmiot umowy musi być dostarczony w bezzwrotnych, oryginalnych, nieuszkodzonych (bez śladów ingerencji) opakowaniach z zabezpieczeniem stosowanym przez danego producenta, odpowiadającym właściwościom przedmiotu zamówienia z naniesionym
na opakowaniu opisem identyfikującym produkt, logo, nazwę lub znak firmowy producenta oraz gwarantującym zabezpieczenie jego elementów przed uszkodzeniami mechanicznymi podczas transportu i przechowywania.
12. Termin ważności dostarczonego przedmiotu umowy nie może być krótszy niż 26 miesięcy licząc od daty dostawy do siedziby Zamawiającego, z zastrzeżeniem, że jeżeli termin ważności udzielony przez producenta jest dłuższy, to obowiązuje dłuższy okres ważności. Wykonawca jest zobowiązany do wpisania w formularz asortymentowo-cenowy stanowiący zał. nr 2 do SWZ termin ważności dostarczanego przedmiotu umowy.
13. Wykonawca ma obowiązek wskazać w Formularzu asortymentowo – cenowym – załącznik nr 2 do SWZ producenta oferowanego asortymentu oraz dołączyć karty katalogowe oferowanego produktu.
14. Szczegółowe warunki realizacji umowy określa wzór umowy stanowiący załącznik nr 6 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33950000-4 - Sprzęt i artykuły dla medycyny sądowej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

33954000-2 - Zestawy do zbierania dowodów biologicznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie prawne – art. 255 pkt. 2 uPzp – Zamawiający unieważnia postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.

Uzasadnienie faktyczne – w powyższym postępowaniu do upływu terminu składania ofert złożono 2 oferty, które zostały odrzucone na podstawach: pierwsza oferta art. 226 ust. 1 pkt 5 uPzp i druga oferta na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 3 i 5 uPzp.
2026-09-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy