Dostawa, montaż, konfiguracja oraz uruchomienie systemu cyfrowej łączności radiowej w tandardzie KF z antenami i wyposażeniem w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej
Powiat Wadowicki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00416164
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00416164/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-09-01 12:23
- Lokalizacja
- Wadowice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-549861d2-55e1-438b-bf21-c377c902b7cd
- Identyfikator
- 5512129478
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-01
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00416164 z dnia 2026-09-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa, montaż, konfiguracja oraz uruchomienie systemu cyfrowej łączności radiowej w tandardzie KF z antenami i wyposażeniem w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Wadowicki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072183421
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Stefana Batorego 2
1.5.2.) Miejscowość: Wadowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-100
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@powiatwadowicki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatwadowicki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-549861d2-55e1-438b-bf21-c377c902b7cd1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa, montaż, konfiguracja oraz uruchomienie systemu cyfrowej łączności radiowej w tandardzie KF z antenami i wyposażeniem w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-549861d2-55e1-438b-bf21-c377c902b7cd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00416164
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00041163/21/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.19 Dostawa, montaż, konfiguracja oraz uruchomienie systemu cyfrowej łączności radiowej w standardzie KF z antenami i wyposażeniem w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00391242
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: NIZ.272.TP.59.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 32520,33 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa, montaż, konfiguracja oraz uruchomienie systemu cyfrowej łączności radiowej w standardzie KF z antenami i wyposażeniem w Starostwie Powiatowym w Wadowicach przy ul. Mickiewicza 24B oraz w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wadowicach, ul. Błonie 1C w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej (OLiOC) na lata 2025–2026. Obszar: 2. Zabezpieczenie logistyczne i zapewnienie ciągłości dostaw. Dział: Uzupełnienie zasobów i infrastruktury niezbędnej do realizacji zadań OLiOC.
4.5.3.) Główny kod CPV: 32570000-9 - Urządzenia łączności
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie unieważnione na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2026 r. poz. 793) - do upływu terminu składania ofert nie złożono żadnej oferty.| 2026-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |