Modernizacja punktów kamerowych w Grudziądzu w ramach zadania "Zróbmy klimat - Poprawa bezpieczeństwa poprzez modernizację monitoringu miejskiego w Grudziądzu".

GMINA - MIASTO GRUDZIĄDZ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00416125
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00416125/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-09-01 12:15
Lokalizacja
Grudziądz, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8693eb10-7608-44d0-8d06-214eb22f32a7
Identyfikator
8762426842
Ostatnia aktualizacja
2026-09-01

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia do nadzoru wideoUrządzenia bezpośredniego monitorowania

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00416125 z dnia 2026-09-01

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Modernizacja punktów kamerowych w Grudziądzu w ramach zadania "Zróbmy klimat - Poprawa bezpieczeństwa poprzez modernizację monitoringu miejskiego w Grudziądzu".

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA - MIASTO GRUDZIĄDZ

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118833

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Ratuszowa 1

1.4.2.) Miejscowość: Grudziądz

1.4.3.) Kod pocztowy: 86-300

1.4.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki

1.4.7.) Numer telefonu: 564510233

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@um.grudziadz.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.grudziadz.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8693eb10-7608-44d0-8d06-214eb22f32a7

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00416125

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00303928

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

Modernizacja punktów kamerowych w Grudziądzu w ramach zadania "Zróbmy klimat - Poprawa bezpieczeństwa poprzez modernizację monitoringu miejskiego w Grudziądzu".

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja punktów kamerowych w Grudziądzu w ramach zadania: „Zróbmy klimat – poprawa bezpieczeństwa poprzez modernizację monitoringu miejskiego w Grudziądzu”.
2. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja istniejącego systemu monitoringu wizyjnego (z HDCVI na IP) w 10 punktach kamerowych w Grudziądzu wraz z przesyłem obrazu do Centrum Monitoringu Miejskiego przy ul. Piłsudskiego 51 w Grudziądzu.
3. Przedmiot zamówienia został szczegółowo określony w załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
4. Przedmiot zamówienia obejmuje również zakup wszelkich niezbędnych materiałów i urządzeń oraz innych elementów niewymienionych w Opisie Przedmiotu Zamówienia, które są niezbędne do należytego i pełnego wykonania instalacji.
5. Szczegółowy opis warunków realizacji przedmiotu zamówienia zawarty został we Wzorze Umowy stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ.
6. Okres gwarancji na wykonany przedmiot zamówienia wynosi 36 miesięcy. Okres gwarancji liczony będzie od daty podpisania protokołu odbioru całości przedmiotu zamówienia. Okres rękojmi równy będzie okresowi gwarancji.

3.9.) Główny kod CPV: 32323500-8 - Urządzenia do nadzoru wideo

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

34971000-4 - Urządzenia bezpośredniego monitorowania

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-10

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

10 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): KAM-SYSTEM LUCYNA SZUTA

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 5921815691

4.3.3.) Ulica: ul. Droga Kręta 8B

4.3.4.) Miejscowość: Grudziądz

4.3.5.) Kod pocztowy: 86-300

4.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 119000,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00386304/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-21

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 119000,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE

Zadanie realizowane w ramach projektu pn. „Zróbmy klimat – adaptacja do zmian klimatu poprzez rozwój bazy edukacyjnej oraz błękitno-zielonej infrastruktury w Grudziądzu” finansowanego ze środków Drugiej Edycji Szwajcarskiej Pomocy Finansowej dla wybranych państw członkowskich Unii Europejskiej w celu zmniejszania różnic społeczno-gospodarczych w obrębie Unii Europejskiej oraz z budżetu państwa w ramach Polsko-Szwajcarskiego Programu Rozwoju Miast.

TERMIN WYKONANIA UMOWY - Umowa została zrealizowana w terminie 10 dni roboczych liczonych od dnia jej podpisania.
2026-09-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi