Dostawa, montaż i włączenie elementów systemu kontroli w obiekcie PIG - PIB w Warszawie i Centralnego Magazynu Próbek Geologicznych w Leszczach
Państwowy Instytut Geologiczny - Państwowy Instytut Badawczy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00416133
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00416133/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-09-01 12:16
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d2756e7c-6b59-49a4-a61b-c0e673c6a425
- Identyfikator
- 5250008040
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-01
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00416133 z dnia 2026-09-01 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa, montaż i włączenie elementów systemu kontroli w obiekcie PIG - PIB w Warszawie i Centralnego Magazynu Próbek Geologicznych w Leszczach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Państwowy Instytut Geologiczny - Państwowy Instytut Badawczy
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000332133
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Rakowiecka 4
1.4.2.) Miejscowość: Warszawa
1.4.3.) Kod pocztowy: 00-975
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: natalia.mosiadz@pgi.gov.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.pgi.gov.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Instytut naukowy
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d2756e7c-6b59-49a4-a61b-c0e673c6a425
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00416133
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00502536
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa, montaż i włączenie elementów systemu kontroli w obiekcie PIG - PIB w Warszawie i Centralnego Magazynu Próbek Geologicznych w Leszczach
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i włączenie elementów systemu kontroli w obiekcie Państwowego Instytutu Geologicznego – Państwowego Instytutu Badawczego w Warszawie i Centralnego Magazynu Próbek Geologicznych w Leszczach.
2. Szczegółowy zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w:
- załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia;
- załączniku nr 2 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.
3.9.) Główny kod CPV: 42961100-1 - System kontroli dostępu
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-31
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
60 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): BT ELECTRONICS SP Z O.O.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6762072461
4.3.3.) Ulica: Rybitwy 22
4.3.4.) Miejscowość: Kraków
4.3.5.) Kod pocztowy: 30-722
4.3.6.) Województwo: małopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 315123,54 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00084641/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-03-20
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 2
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
wydłużenie terminu realizacji
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Wykonawca pismami z dnia 26.02.2026 r. i 27.02.2026 r. zwrócił się do Zamawiającego z wnioskiemo zmianę terminu realizacji przedmiotu zamówienia wskazując na wystąpienie niezależnych od Wykonawcy przyczyn, które uniemożliwiają terminową realizację zamówienia (opóźnienie w łańcuchu dostaw skutkujące brakiem terminowej dostawy kamer zewnętrznych, jak również występujące w trakcie realizacji ponadprzeciętne warunki atmosferyczne, w szczególności bardzo niskie temperatury i długie zaleganie pokrywy śnieżnej wstrzymujące prace związane z wyprowadzeniem instalacji elektrycznej i sieciowej oraz doprowadzenie jej do urządzeń);
5.4.6.) Wartość zmiany: 0
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 2
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 3 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Zmiana decyzji Zamawiającego w zakresie lokalizacji montażu depozytora kluczy.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Jednym z elementów przedmiotu zamówienia jest dostawa i montaż depozytora kluczy do nowego obiektu Zamawiającego Centralnego Magazynu Próbek Geologicznych w Leszczach. Z uwagi na fakt iż obiekt nie jest oddany do użytku montaż Depozytora na tym etapie nie jest uzasadniony. Z uwagi na najlepsze wykorzystanie Depozytora Zamawiający zdecydował o jego montażu w Oddziale geologii morza w Gdańsku.
5.4.6.) Wartość zmiany: 0
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 315123,54 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Dostawy |