37.2025 Sukcesywna dostawa odczynników firmy Agilent Daco lub równoważnych na potrzeby Jednostek Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00416143
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00416143/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-09-01 12:19
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0a5a8ff1-7ab3-4872-bc5e-196c9e121ffa
- Identyfikator
- 8960005779
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-01
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00416143 z dnia 2026-09-01 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
37.2025 Sukcesywna dostawa odczynników firmy Agilent Daco lub równoważnych na potrzeby Jednostek Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288981
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Wybrzeże Ludwika Pasteura 1
1.4.2.) Miejscowość: Wrocław
1.4.3.) Kod pocztowy: 50-367
1.4.4.) Województwo: dolnośląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: ewelina.godlewska@umw.edu.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.umw.edu.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0a5a8ff1-7ab3-4872-bc5e-196c9e121ffa
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00416143
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00177396
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
37.2025 Sukcesywna dostawa odczynników firmy Agilent Daco lub równoważnych na potrzeby Jednostek Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Sukcesywna dostawa odczynników firmy Agilent Daco lub równoważnych na potrzeby Jednostek Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.
Ww. odczynniki należą do grupy 3 (tj. Rekombinowane białka oraz peptydy).
Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany ilościowo i rodzajowo w Arkuszu asortymentowo-cenowym stanowiącym
Załącznik nr 2 do SWZ. Podane w Arkuszu ilości stanowią jednak tylko prognozę, potrzebną do porównania ofert. W toku
realizacji umowy Zamawiający będzie zamawiał odczynniki w ilościach zgodnych z rzeczywistymi potrzebami
Użytkowników. Zamawiający zastrzega sobie prawo do niewykorzystania całego asortymentu
z Arkusza asortymentowo-cenowego Załącznik nr 2 do SWZ oraz niewykorzystania całej kwoty umownej, z zastrzeżeniem,
że Zamawiający gwarantuje Wykonawcy realizację dostaw
o wartości nie mniejszej niż 40 % kwoty umownej.
Zamawiający zastrzega sobie prawo do zamawiania odczynników producentów, o których mowa wyżej lub odczynników
równoważnych, nieujętych w Arkuszu asortymentowo-cenowym Załącznik nr 2 do SWZ, a ujętych w ogólnodostępnym
katalogu (cenniku) umieszczonym na stronie internetowej Wykonawcy, lub w bieżącym katalogu (cenniku) Wykonawcy
sporządzonym w formie excel, przekazanym Zamawiającemu przy podpisywaniu umowy, z zastrzeżeniem, że łączna
wartość zamawianych odczynników nie przekroczy kwoty równej cenie oferty wybranej w postępowaniu, w wypadku:
1) zawieszenia produkcji lub wycofania z produkcji odczynnika wymienionego w Arkuszu asortymentowo-cenowym
Załącznik nr 2 do SWZ i zastąpienia go produktem zastępczym (równoważnym) za cenę nie wyższą od ceny
zastępowanego odczynnika ustalonej w Arkuszu asortymentowo-cenowym Wykonawcy;
2) wprowadzenia przez producenta nowego odczynnika o właściwościach fizykochemicznych korzystnych dla
Zamawiającego z punktu widzenia wyników (jakości) prowadzonych badań naukowych, za cenę nie wyższą niż określona w
ogólnodostępnym katalogu (cenniku) umieszczonym na stronie internetowej producenta (a w wypadku braku danego
odczynnika na stronie internetowej jego producenta – w katalogu (cenniku) Wykonawcy umieszczonym na jego stronie
internetowej, pomniejszoną o rabat (upust) zaoferowany przez Wykonawcę;
3) konieczności zakupu odczynnika nieujętego w Arkuszu asortymentowo-cenowym Załącznik nr 2 do SWZ, a korzystnego
dla Zamawiającego z punktu widzenia wyników (jakości) prowadzonych badań naukowych, za cenę nie wyższą niż
określona w ogólnodostępnym katalogu (cenniku) umieszczonym na stronie internetowej producenta (a w wypadku braku
danego odczynnika na stronie internetowej jego producenta – w katalogu (cenniku) Wykonawcy umieszczonym na jego
stronie internetowej, pomniejszoną o rabat (upust) zaoferowany przez Wykonawcę.
3.9.) Główny kod CPV: 33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
33696300-8 - Odczynniki chemiczne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-23
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
12 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): ALTIUM INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5262369186
4.3.3.) Ulica: PUŁAWSKA, nr 303
4.3.4.) Miejscowość: WARSZAWA
4.3.5.) Kod pocztowy: 02-785
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 216997,03 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00242179/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-04-23
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 194217,90 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy |