Sukcesywna dostawa zestawów jednorazowych do pobierania płytek krwi metodą aferezy oraz roztworów antykoagulantu do zabiegów aferezy
Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00416154
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00416154/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-09-01 12:21
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b415522f-2286-455f-b20a-3b2335169130
- Identyfikator
- 6782726055
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-01
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00416154 z dnia 2026-09-01 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Sukcesywna dostawa zestawów jednorazowych do pobierania płytek krwi metodą aferezy oraz roztworów antykoagulantu do zabiegów aferezy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000297282
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Rzeźnicza 11
1.4.2.) Miejscowość: Kraków
1.4.3.) Kod pocztowy: 31-540
1.4.4.) Województwo: małopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@rckik.krakow.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rckik.krakow.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b415522f-2286-455f-b20a-3b2335169130
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00416154
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 689957-2025
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Sukcesywna dostawa zestawów jednorazowych do pobierania płytek krwi metodą aferezy oraz roztworów antykoagulantu do zabiegów aferezy
Umowa dla części nr 3
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Sukcesywna dostawa zestawów jednorazowych do pobierania płytek krwi metodą aferezy oraz roztworów antykoagulantu do zabiegów aferezy:
1) Zestawy jednorazowych użytku do pobierania płytek krwi i opcjonalnie osocza do separatora Spectra Optia firmy Terumo - ilość 408 sztuk
2) Płyn ACD-A 750 ml- 400 sztuk
3.9.) Główny kod CPV: 33141600-6 - Zbiorniki i torby do gromadzenia płynów ustrojowych, dreny i zestawy
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
33141300-3 - Urządzenia do nakłuwania żył, pobierania krwi
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-18
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
7 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): TERUMO BCT POLSKA sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 276708819, NIP: 6342368551
4.3.4.) Miejscowość: Katowice
4.3.5.) Kod pocztowy: 40-241
4.3.6.) Województwo: śląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 263455,20 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 858093-2025
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-15
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 2
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 2 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Potrzeba zwiększenia zamawianej ilości zestawów Spectra i roztworu ACD.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Zwiększenie ilości zestawów Spectra Ref.: 12400 z ilości 408 zestawów do 444 zestawów tj. o 36 zestawów oraz roztworu ACD-A z 400 sztuk po 750ml do 436 sztuk tj. o 36 sztuk.
5.4.6.) Wartość zmiany: 22550,40
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 2
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 2 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Omyłka rachunkowa
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Korekta łącznej wartości zamówienia do brutto: 286715,16 zł.
5.4.6.) Wartość zmiany: 657,00
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 286636,32 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy |