(DFP.271.66.2023.ADB) Dostawa odczynników oraz usługa syntezy oligonukleotydów dla Zakładu Diagnostyki Hematologicznej i Genetyki.
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ SZPITAL UNIWERSYTECKI W KRAKOWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00416158
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00416158/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-09-01 12:22
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1c573a8b-fb99-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
- Identyfikator
- 6751199442
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-01
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00416158 z dnia 2026-09-01 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
(DFP.271.66.2023.ADB) Dostawa odczynników oraz usługa syntezy oligonukleotydów dla Zakładu Diagnostyki Hematologicznej i Genetyki.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ SZPITAL UNIWERSYTECKI W KRAKOWIE
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288685
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Marii Orwid 11
1.4.2.) Miejscowość: Kraków
1.4.3.) Kod pocztowy: 30-688
1.4.4.) Województwo: małopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: aburszczan@su.krakow.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.su.krakow.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1c573a8b-fb99-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00416158
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2023/S 101-311514
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
(DFP.271.66.2023.ADB) Dostawa odczynników oraz usługa syntezy oligonukleotydów dla Zakładu Diagnostyki Hematologicznej i Genetyki.
Umowa dla części nr 1
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Usługa syntezy oligonukleotydów potrzebnych do przeprowadzania reakcji PCR dla Pracowni Diagnostyki
Molekularnej Zakładu Diagnostyki Hematologicznej i Genetyki Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie ul.
Jakubowskiego 2, budynek D+2:
1. Usługa syntezy oligonukleotydów potrzebnych do przeprowadzenia reakcji PCR i RQ-PCR, skala syntezy
0.20 μmol Oczyszczanie standardowe (odsalanie) - 10000 nukleotydów
2. Usługa syntezy oligonukleotydów potrzebnych do przeprowadzenia reakcji PCR, skala syntezy 0.05 μmol
Oczyszczanie standardowe (odsalanie) - 3000 nukleotydów
3. Usługa syntezy oligonukleotydów znakowanych równocześnie na obu końcach (3` i 5`) barwnikami
fluorescencyjnymi (FAM i TAMRA) do przeprowadzenia reakcji RQ-PCR, skala syntezy nie mniejsza niż 0.025
μmol, oczyszczanie HPLC.Zamawiający dopuszcza skalę syntezy 5 OD (optical density) dla sond podwójnie
znakowanych równocześnie na obu końcach (3` i 5`) barwnikami fluorescencyjnymi (FAM i TAMRA) - 1000
nukleotydów 60 sond
4. Usługa syntezy oligonukleotydów znakowanych na 1 końcu barwnikiem fluorescencyjnym FAM do
przeprowadzenia reakcji PCR (odczyt Gene Scanning), skala syntezy nie mniejsza niż 0.05 μmol, oczyszczanie
HPLC. Znakowanie barwnikiem FAM musi być wykonane na końcu 5` każdego oligonukleotydu. Przeciętna
długość oligonukleotydu to 22 nukleotydy - 800 nukleotydów
5. Usługa syntezy oligonukleotydów znakowanych na 1 końcu barwnikiem fluorescencyjnym TET do
przeprowadzenia reakcji PCR (odczyt Gene Scanning), skala syntezy nie mniejsza niż 0.05 μmol, oczyszczanie
HPLC.Znakowanie barwnikiem TET musi być wykonane na końcu 5` każdego oligonukleotydu. Przeciętna
długość oligonukleotydu to 25 nukleotydów - 800 nukleotydów
6. Usługa syntezy oligonukleotydów znakowanych równocześnie na obu końcach (3` i 5`) barwnikami
fluorescencyjnymi (HEX i BHQ1) do przeprowadzenia reakcji ddPCR skala syntezy nie mniejsza niż 0.025 μmol, oczyszczanie HPLC. Zamawiający dopuszcza skalę syntezy 5 OD (optical density) dla sond podwójnie
znakowanych równocześnie na obu końcach (3` i 5`) barwnikami fluorescencyjnymi (HEX i BHQ1 - 500
nukleotydów (19 sond)
7. Usługa syntezy oligonukleotydów znakowanych równocześnie na obu końcach (3` i 5`) barwnikami
fluorescencyjnymi (FAM i BHQ1) do przeprowadzenia reakcji ddPCR, skala syntezy nie mniejsza niż 0.025
μmol, oczyszczanie HPLC. Zamawiający dopuszcza skalę syntezy 5 OD (optical density) dla sond podwójnie
znakowanych równocześnie na obu końcach (3` i 5`) barwnikami fluorescencyjnymi (FAM i BHQ1) - 450
nukleotydów (18 sond)
8. Usługa syntezy oligonukleotydów potrzebnych do przeprowadzenia reakcji PCR, MPLA oraz
sekwencjonowania, skala syntezy 0.04 μmol Oczyszczanie HPLC. Zamawiający dopuszcza skalę syntezy
oligonukleotydu dla 0.05 μmol z oczyszczaniem HPLC.Przeciętna długość oligonukleotydu to 20 nukleotydów -
60 000 nukleotydów
9. Usługa syntezy oligonukleotydów potrzebnych do przeprowadzenia reakcji PCR, MPLA oraz
sekwencjonowania, skala syntezy 0.2 μmol Oczyszczanie HPLC. .Przeciętna długość oligonukleotydu to 25
nukleotydów - 3000 nukleotydów
10. Usługa syntezy oligonukleotydów znakowanych równocześnie na obu końcach (3` i 5`) barwnikami
fluorescencyjnymi (FAM i MGB) do przeprowadzenia reakcji RQ-PCR skala syntezy nie mniejsza niż 0.025
μmol, oczyszczanie HPLC. Zamawiający dopuszcza skalę syntezy 5 OD (optical density) dla sond podwójnie
znakowanych równocześnie na obu końcach (3` i 5`) barwnikami fluorescencyjnymi (FAM i MGB) przeciętna
długość oligonukleotydu to 25 nukleotydów - 300 nukleotydów
3.9.) Główny kod CPV: 71900000-7 - Usługi laboratoryjne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2023-08-29
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
36 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Genomed S.A.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7010083563
4.3.3.) Ulica: ul. Ponczowa 12
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.5.) Kod pocztowy: 02-971
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 344672,20 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2023/S 174-545994
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-29
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 45979,53 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy |