ŚWIADCZENIE USŁUG OPIEKUŃCZYCH NA TERENIE GMINY BRUDZEW

GMINA BRUDZEW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00416221
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00416221/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-09-01 12:34
Lokalizacja
Brudzew, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ba41c0cf-c17b-4cf2-8121-62d7c4c95eca
Identyfikator
6681923110
Ostatnia aktualizacja
2026-09-01

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi opieki dziennej

Wykonawcy

1 przyznane

ZOFIJKA Anna WitaszekMariantów 53, PL · lot 0
182 052 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00416221 z dnia 2026-09-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
ŚWIADCZENIE USŁUG OPIEKUŃCZYCH NA TERENIE GMINY BRUDZEW

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BRUDZEW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311019409

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Turkowska 29

1.5.2.) Miejscowość: Brudzew

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-720

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@brudzew.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.brudzew.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/brudzew

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

ŚWIADCZENIE USŁUG OPIEKUŃCZYCH NA TERENIE GMINY BRUDZEW

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ba41c0cf-c17b-4cf2-8121-62d7c4c95eca

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00416221

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00045943/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.4 ŚWIADCZENIE USŁUG OPIEKUŃCZYCH NA TERENIE GMINY BRUDZEW

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Podniesienie jakości usług społecznych na terenie ZIT OF Miast Koła i Turku - Gmina Miejska Turek, Gmina Turek, Gmina Brudzew

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00361818

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RPI.271.12.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia na usługę społeczną jest:
świadczenie usług opiekuńczych od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00 w ilości około 4 680 godzin.
2. Usługi opiekuńcze, o których mowa w ust. 1 obejmują m. in.:
1) pomoc w zaspokajaniu codziennych potrzeb życiowych, tj.:
a. pomoc w dokonywaniu zakupów (żywności, środków czystości, prasy, itp.) i dostarczaniu ich podopiecznemu,
b. przygotowywanie produktów lub posiłków na część dnia, w której podopieczny zostanie sam (podwieczorek, kolacja) oraz właściwe ich przechowywanie, a w przypadku ograniczonej sprawności podopiecznego także karmienie i dopajanie,
c. pomoc w ogrzewaniu mieszkania,
d. pomoc w uiszczaniu opłat i należności
2) opiekę higieniczną, tj.:
a. czynności związane z utrzymywaniem higieny osobistej podopiecznego,
b. w razie potrzeby zabezpieczenie w pampersy i toaleta po każdorazowym zabrudzeniu,
c. przebieranie w czystą odzież,
d. zapobieganie odleżynom,
e. czynności związane z utrzymaniem higieny w pomieszczeniu,
3) zaleconą przez lekarza pielęgnację,
4) zapewnienie kontaktu z otoczeniem:
a. w przypadku osób mieszkających samotnie utrzymanie kontaktów z rodziną, sąsiadami, znajomymi,
b. wychodzenie z podopiecznymi na spacery,
c. utrzymywanie stałego kontaktu z lekarzem,
d. zapewnienie możliwości kontaktu lub pośredniczenie w kontaktach z instytucjami np. GOPS, PCPR, ZUS, sądy, itp

4.5.3.) Główny kod CPV: 85312100-0 - Usługi opieki dziennej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 182052,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 252252,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 182052,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZOFIJKA Anna Witaszek

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6681277288

7.3.4) Miejscowość: Mariantów 53

7.3.5) Kod pocztowy: 62-710

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 182052,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-10-01 do 2027-12-31
2026-09-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi