dostawę w 18 pakietach Implantów stosowanych w kręgosłupie szyjnym oraz Implantów do stabilizacji kręgosłupa w odcinku piersiowym i lędźwiowym dla potrzeb Oddziału Neurochirurgii Neurotraumatologii
Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00416211
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00416211/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-09-01 12:33
- Lokalizacja
- Elbląg, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5d1610a9-0aa6-11ee-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 5782517492
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-01
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00416211 z dnia 2026-09-01 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
dostawę w 18 pakietach Implantów stosowanych w kręgosłupie szyjnym oraz Implantów do stabilizacji kręgosłupa w odcinku piersiowym i lędźwiowym dla potrzeb Oddziału Neurochirurgii Neurotraumatologii
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170745930
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Królewiecka 146
1.4.2.) Miejscowość: Elbląg
1.4.3.) Kod pocztowy: 82-300
1.4.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.4.7.) Numer telefonu: 552345547
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: mdudzinska@szpital.elblag.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://szpital.elblag.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5d1610a9-0aa6-11ee-9355-06954b8c6cb9
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00416211
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2023/S 118-371533
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
dostawę w 18 pakietach Implantów stosowanych w kręgosłupie szyjnym oraz Implantów do stabilizacji kręgosłupa w odcinku piersiowym i lędźwiowym dla potrzeb Oddziału Neurochirurgii Neurotraumatologii
Umowa dla części nr 4
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Stabilizacje szyjne oparte na śrubach -3 poz.
3.9.) Główny kod CPV: 33184100-4 - Implanty chirurgiczne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2023-08-28
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2023-08-28 do 2026-08-294.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Medtronic POland Sp.z o.o.
4.3.3.) Ulica: ul.Polna 11
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.5.) Kod pocztowy: 00-633
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 204660 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2023/S 180-563834
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-29
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 2
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
umowę przedłużono z powodu niewykorzystania ilości asortymentu
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
zmiana terminu obowiązywania do dnia 29.08.2026
5.4.6.) Wartość zmiany: 0
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 2
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 2 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
zmiana umowy bez nowego postępowania, gdy łączna wartość zmian jest mniejsza niż progi unijne i wynosi mniej niż 10% wartości pierwotnej umowy (dostawy) , a zmiana nie zmienia ogólnego charakteru umowy.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
zwiększono o 9,99% co dało kwotę 20 445,53 zł
5.4.6.) Wartość zmiany: 20445,53
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 68366,16 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy |