Zakup części zamiennych odlewanych na potrzeby remontowe młynów węglowych eksploatowanych w PGE Energia Ciepła S.A. Oddział w Szczecinie - Elektrociepłownia Pomorzany
PGE Energia Ciepła S.A.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00416214
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00416214/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-09-01 12:33
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-06c3aae8-6029-42b4-b51e-6240c10159dc
- Identyfikator
- 6420000642
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-01
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Układy pomocnicze do kotłów grzewczych
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00416214 z dnia 2026-09-01 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Zakup części zamiennych odlewanych na potrzeby remontowe młynów węglowych eksploatowanych w PGE Energia Ciepła S.A. Oddział w Szczecinie - Elektrociepłownia Pomorzany
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: PGE Energia Ciepła S.A.
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 273204260
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Złota 59; Budynek Skylight XII p.
1.4.2.) Miejscowość: Warszawa
1.4.3.) Kod pocztowy: 00-120
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.4.7.) Numer telefonu: 22 55 65 300
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat.pgeec@gkpge.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://pgeenergiaciepla.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający sektorowy - art. 5 ust. 1 pkt 1 - gaz i energia cieplna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-06c3aae8-6029-42b4-b51e-6240c10159dc
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00416214
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie sektorowe
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 641549-2024
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie sektorowe udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 378 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Zakup części zamiennych odlewanych na potrzeby remontowe młynów węglowych eksploatowanych w PGE Energia Ciepła S.A. Oddział w Szczecinie - Elektrociepłownia Pomorzany
Umowa dla części nr 3
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Cz. III Dostawa odlewów segmentów wykładziny Lancaster do młynów węglowych kotłów Benson.
3.9.) Główny kod CPV: 42164000-6 - Układy pomocnicze do kotłów grzewczych
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-03-24
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2025-03-19 do 2025-10-154.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): MAGOTTEAUX S.A.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: BE0422984633
4.3.3.) Ulica: Rue A. Dumont 1
4.3.4.) Miejscowość: Vaux-sous-Chèvremont
4.3.5.) Kod pocztowy: 4051
4.3.7.) Kraj: Belgia
4.4.) Wartość umowy: 211800 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 192633-2025
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-05-21
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 101664 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Nie
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
127 080,00 - wartość podstawowa211 800,00 - wartość podstawowa i opcjonalna
W toku realizacji umowy duże opóźnienia. Naliczono kary za nie zrealizowanie zamówienia w terminie w wysokości 25 416,,00zł i potrącono tę kwotę z należności Wykonawcy
| 2026-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie sektorowe udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 378 ustawy - Dostawy |