Dostawa wraz z montażem i uruchomieniem zintegrowanego zestawu stanowisk robotycznych

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00416217
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00416217/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-09-01 12:34
Lokalizacja
Poznań, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e0874200-6f63-4a43-a6cc-a9fec9251e12
Identyfikator
7770004960
Ostatnia aktualizacja
2026-09-01

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty przemysłoweSprzęt dydaktyczny

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00416217 z dnia 2026-09-01

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa wraz z montażem i uruchomieniem zintegrowanego zestawu stanowisk robotycznych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001844

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Wojska Polskiego 28

1.4.2.) Miejscowość: Poznań

1.4.3.) Kod pocztowy: 60-637

1.4.4.) Województwo: wielkopolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@up.poznan.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.up.poznan.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e0874200-6f63-4a43-a6cc-a9fec9251e12

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00416217

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00305007

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Dostawa wraz z montażem i uruchomieniem zintegrowanego zestawu stanowisk robotycznych

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa elementów zintegrowanego ekosystemu laboratoryjnego, która obejmuje w szczególności:
a. dostawę, montaż i uruchomienie robota przemysłowego 1 wraz z kompletnym stanowiskiem edukacyjnym oprogramowaniem oraz pakietem szkoleniowym (przeprowadzenie pakietu szkoleń z zakresu obsługi i programowania dla przedstawicieli Zamawiającego) (Etap I),
b. dostawę robota mobilnego wraz z pełnym wyposażeniem (Etap II),
c. dostawę robota humanoidalnego 3 wraz z pełnym wyposażeniem (Etap II),
d. dostarczenie wraz z przedmiotem zamówienia kompletnej dokumentacji w wersji dwujęzycznej: w języku polskim lub w języku angielskim (w formie papierowej lub elektronicznej).

3.9.) Główny kod CPV: 42997300-4 - Roboty przemysłowe

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

39162110-9 - Sprzęt dydaktyczny

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-16

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

do 2026-10-31

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): E4i sp. z o. o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8943180770

4.3.3.) Ulica: Krasińskiego 29

4.3.4.) Miejscowość: Katowice

4.3.5.) Kod pocztowy: 40-019

4.3.6.) Województwo: śląskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 266172,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00379804/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-28

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 266172,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-09-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy