Wynajem kotłowni kontenerowych na olej opałowy oraz wynajem magazynu paliwa min 15 m3 dla lokalizacji przy kotłowni nr 2 dla 33. BLTr Powidz

33 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO W POWIDZU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00416229
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00416229/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-09-01 12:35
Lokalizacja
Powidz, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-df733df8-3003-11ed-9171-f6b7c7d59353
Identyfikator
6670004670
Ostatnia aktualizacja
2026-09-01

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Maszyny przemysłowe

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00416229 z dnia 2026-09-01

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Wynajem kotłowni kontenerowych na olej opałowy oraz wynajem magazynu paliwa min 15 m3 dla lokalizacji przy kotłowni nr 2 dla 33. BLTr Powidz

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: 33 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO W POWIDZU

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 310188854

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Powidz-Osiedle 6

1.4.2.) Miejscowość: Powidz

1.4.3.) Kod pocztowy: 62-430

1.4.4.) Województwo: wielkopolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: 33bltr.przetargi@ron.mil.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://33bltr.wp.mil.pl/

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


jednostka wojskowa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-df733df8-3003-11ed-9171-f6b7c7d59353

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00416229

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Nie

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Wynajem kotłowni kontenerowych na olej opałowy oraz wynajem magazynu paliwa min 15 m3 dla lokalizacji przy kotłowni nr 2 dla 33. BLTr Powidz

Umowa dla części nr 3

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Wynajem i podłączenie kotłowni kontenerowej o mocy min. 100kW

3.9.) Główny kod CPV: 42000000-6 - Maszyny przemysłowe

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2022-09-12

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

od 2022-09-15 do 2023-05-15

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Zakład Ślusarsko Kotlarski Henryk Ciołczyk

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6460007604

4.3.3.) Ulica: Grabownica 15

4.3.4.) Miejscowość: Krośnice

4.3.5.) Kod pocztowy: 56-320

4.3.6.) Województwo: dolnośląskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 63348,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2022/BZP 00359221/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2023-05-15

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 63348,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-09-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy - Dostawy