Usługa naprawy pojazdów w oraz sprzętu inżynieryjnego 32WOG wykonywana w warsztatach Wykonawcy w latach 2025-2026 w zakresie 7 (siedmiu) części.
32 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Zamościu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00416246
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00416246/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-09-01 12:39
- Lokalizacja
- Zamość, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-19e38ff1-f432-41a8-be29-1f07f10e9d1b
- Identyfikator
- 9223046357
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-01
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00416246 z dnia 2026-09-01 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Usługa naprawy pojazdów w oraz sprzętu inżynieryjnego 32WOG wykonywana w warsztatach Wykonawcy w latach 2025-2026 w zakresie 7 (siedmiu) części.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: 32 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Zamościu
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 061402337
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Wojska Polskiego 2F
1.4.2.) Miejscowość: Zamość
1.4.3.) Kod pocztowy: 22-400
1.4.4.) Województwo: lubelskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.4.7.) Numer telefonu: 261181536
1.4.8.) Numer faksu: 261181607
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: 32wog.zampub@ron.mil.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.32wog.wp.mil.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Wojskowa Jednostka Budżetowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-19e38ff1-f432-41a8-be29-1f07f10e9d1b
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00416246
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: Dz.U. S: 245/771869-2024
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Usługa naprawy pojazdów w oraz sprzętu inżynieryjnego 32WOG wykonywana w warsztatach Wykonawcy w latach 2025-2026 w zakresie 7 (siedmiu) części.
Umowa dla części nr 2
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest usługa naprawy pojazdów w tym regeneracja wymontowanych podzespołów, maszyn inżynieryjnych oraz sprzętu inżynieryjnego 32WOG oraz jednostek i instytucji wojskowych będących na jego zaopatrzeniu z Garnizonu: Zamość, Lublin, Chełm, Hrubieszów, wykonywana w warsztatach Wykonawcy w latach 2025-2026 w zakresie 7 (siedmiu) części:
• Część nr 2 - pojazdy o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 3500kg;
SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, określają:
1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 – stanowiący załącznik nr 1 do SWZ;
UWAGA! Zamawiający przedstawi jako załącznik szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w odniesieniu do części nr 1,2,3,4,5,6,7, spakowany w jednym pliku w formacie ZIP, plik ten w formacie ZIP zostanie zamieszczony na platformie zakupowej jako załącznik nr 1 do SWZ;
Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji (o jakim mowa w art. 441 ust. 1 Prawo zamówień publicznych), polegającym na możliwości zwiększenia zamówienia podstawowego określonego w § 5 ust. 1 umowy, w ramach limitu finansowego określonego w § 5 ust. 2 nie więcej jednak niż do 200% łącznej wartości zamówienia podstawowego dla części 1, 2, 3, 4, 5, 6 ,7 w okresie trwania umowy. Wykonanie opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od zapotrzebowania Zamawiającego i na skutek jego dyspozycji w tym zakresie. Brak wykonania zamówienia w tym zakresie nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego. Wykonanie prawa opcji nie będzie wymagać wykonania aneksu do umowy, odbywać się będzie w oparciu o skierowaną do Wykonawcy informację o uruchomieniu prawa opcji.
Zamawiający zastrzega, iż usługi objęte prawem opcji muszą być realizowane na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego.
Zastosowanie prawa opcji określono we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 50100000-6 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji pojazdów i podobnego sprzętu oraz podobne usługi
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-21
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2025-02-25 do 2026-08-274.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Warsztat Samochodowy Andrzej Kapuśniak
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9181792310
4.3.3.) Ulica: Hedwiżyn 70
4.3.4.) Miejscowość: Biłgoraj
4.3.5.) Kod pocztowy: 23-400
4.3.6.) Województwo: lubelskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 500364,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 270073-2025
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-27
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 446596,31 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
Łączna wartość umowy umowy w ramach zamówienia podstawowego i w ramach prawa opcji wraz ze wznowieniem wynosi 500 364,00 zł| 2026-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Usługi |