dostawę w 18 pakietach Implantów stosowanych w kręgosłupie szyjnym oraz Implantów do stabilizacji kręgosłupa w odcinku piersiowym i lędźwiowym dla potrzeb Oddziału Neurochirurgii Neurotraumatologii

Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00416265
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00416265/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-09-01 12:42
Lokalizacja
Elbląg, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5d1610a9-0aa6-11ee-9355-06954b8c6cb9
Identyfikator
5782517492
Ostatnia aktualizacja
2026-09-01

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Implanty chirurgiczne

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00416265 z dnia 2026-09-01

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
dostawę w 18 pakietach Implantów stosowanych w kręgosłupie szyjnym oraz Implantów do stabilizacji kręgosłupa w odcinku piersiowym i lędźwiowym dla potrzeb Oddziału Neurochirurgii Neurotraumatologii

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170745930

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Królewiecka 146

1.4.2.) Miejscowość: Elbląg

1.4.3.) Kod pocztowy: 82-300

1.4.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski

1.4.7.) Numer telefonu: 552345547

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: mdudzinska@szpital.elblag.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://szpital.elblag.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5d1610a9-0aa6-11ee-9355-06954b8c6cb9

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00416265

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2023/S 118-371533

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

dostawę w 18 pakietach Implantów stosowanych w kręgosłupie szyjnym oraz Implantów do stabilizacji kręgosłupa w odcinku piersiowym i lędźwiowym dla potrzeb Oddziału Neurochirurgii Neurotraumatologii

Umowa dla części nr 9

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Kompleksowy zestaw stabilizacji transpedikularnej do zaopatrywania złamań urazowych kręgosłupa - 2 poz.

3.9.) Główny kod CPV: 33184100-4 - Implanty chirurgiczne

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2023-08-29

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

od 2023-08-29 do 2026-08-29

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): NovaSpine Sp.zo.o.

4.3.3.) Ulica: ul.Wrocławska 39C

4.3.4.) Miejscowość: Domasław

4.3.5.) Kod pocztowy: 55-040

4.3.6.) Województwo: dolnośląskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 808704 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2023/S 180-563834

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-29

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 2

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

zmiana terminu obowiązywania umowy ze względu na niewyczerpanie ilości asortymentu

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

przedłużono obowiązywanie umowy do dnia 29.08.2026r.

5.4.6.) Wartość zmiany: 0

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.4.2.) Numer zmiany: 2

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 2 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

zmiana umowy bez nowego przetargu, jeśli wartość zmiany jest mniejsza niż progi unijne oraz niższa niż 10% wartości pierwotnej umowy dla dostaw , a zmiana nie zmienia ogólnego charakteru umowy.

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

zmiana wartości umowy o 9,99% tj. kwota 80789,52

5.4.6.) Wartość zmiany: 80789,52

5.4.7.) Kod waluty: PLN

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 857116,08 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-09-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy