Dostawa wyposażenia do pracowni zawodowych w ramach projektu „Dostosowanie kształcenia zawodowego do potrzeb rynku pracy w szkołach: ZST, ZS Nr 1, ZS Nr 2, ZS Nr 6 w Szczecinku”
POWIAT SZCZECINECKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00416281
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00416281/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-09-01 12:46
- Lokalizacja
- Szczecinek, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4e0196fa-22bb-427e-be06-b92ee92b8ad1
- Identyfikator
- 6731630032
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-01
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00416281 z dnia 2026-09-01 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa wyposażenia do pracowni zawodowych w ramach projektu „Dostosowanie kształcenia zawodowego do potrzeb rynku pracy w szkołach: ZST, ZS Nr 1, ZS Nr 2, ZS Nr 6 w Szczecinku”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: POWIAT SZCZECINECKI
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330920877
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Warcisława IV 16
1.4.2.) Miejscowość: Szczecinek
1.4.3.) Kod pocztowy: 78-400
1.4.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@powiat.szczecinek.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://powiatszczecinecki.bip.net.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4e0196fa-22bb-427e-be06-b92ee92b8ad1
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00416281
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00300766
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie jest realizowane w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Pomorza Zachodniego 2021-2027, Priorytet 6 – Fundusze Europejskie na rzecz aktywnego Pomorza Zachodniego, Działanie 06.10 Edukacja zawodowa (ZIT).
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa wyposażenia do pracowni zawodowych w ramach projektu „Dostosowanie kształcenia zawodowego do potrzeb rynku pracy w szkołach: ZST, ZS Nr 1, ZS Nr 2, ZS Nr 6 w Szczecinku”
Umowa dla części nr 4
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Część nr 4: Dostawa kompaktowej wycinarki i grawerki laserowej do Zespołu Szkół Technicznych w Szczecinku.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Załączniku nr 4 do SWZ
3.9.) Główny kod CPV: 39162100-6 - Pomoce dydaktyczne
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
39162110-9 - Sprzęt dydaktyczny
30232140-7 - Plotery
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-24
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-08-234.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Trodat Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1132374181
4.3.3.) Ulica: ul. Marywilska 22
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.5.) Kod pocztowy: 03-228
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 109101 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00388577/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-21
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 109101,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy |