PEŁNIENIE NADZORU INWESTORSKIEGO nad realizacją robót drogowych objętych zadaniem: Budowa odcinka ścieżki pieszo-rowerowej ul. Jabłoniowa w Książenicach i w Urszulinie.
Powiatowy Zarząd Dróg w Grodzisku Mazowieckim
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00416285
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00416285/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-09-01 12:46
- Lokalizacja
- Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f2a99c60-5df0-44c4-8a8d-3a7395396e68
- Identyfikator
- 5291577473
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-01
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00416285 z dnia 2026-09-01 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
PEŁNIENIE NADZORU INWESTORSKIEGO nad realizacją robót drogowych objętych zadaniem:
Budowa odcinka ścieżki pieszo-rowerowej ul. Jabłoniowa w Książenicach i w Urszulinie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarząd Dróg w Grodzisku Mazowieckim
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 014976316
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: R. Traugutta 41
1.4.2.) Miejscowość: Grodzisk Mazowiecki
1.4.3.) Kod pocztowy: 05-825
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.4.7.) Numer telefonu: 22 7240570
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pzdgm.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pzdgm.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f2a99c60-5df0-44c4-8a8d-3a7395396e68
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00416285
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00593736
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
„Rozwój mobilności miejskiej poprzez budowę tras rowerowych w gminach powiatu grodziskiego i pruszkowskiego” Współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Priorytetu III „Fundusze Europejskie na rozwój mobilności miejskiej na Mazowszu” Działania 3.2 „Mobilność miejska w ZIT” programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
PEŁNIENIE NADZORU INWESTORSKIEGO nad realizacją robót drogowych objętych zadaniem:
Budowa odcinka ścieżki pieszo-rowerowej ul. Jabłoniowa w Książenicach i w Urszulinie.
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
PEŁNIENIE NADZORU INWESTORSKIEGO nad realizacją robót drogowych objętych zadaniem:
Budowa odcinka ścieżki pieszo-rowerowej ul. Jabłoniowa w Książenicach i w Urszulinie.
Inspektor Nadzoru – Koordynator, jako przedstawiciel Zamawiającego, będzie sprawował nadzór zgodnie z przepisami Prawa Budowlanego w tym zakresie oraz zgodnie z warunkami zawartymi w załączniku nr 7 do niniejszej SWZ, określającymi szczegółowy opis realizacji zadania objętego przedmiotowym nadzorem inwestorskim pn.: Budowa odcinka ścieżki pieszo-rowerowej ul. Jabłoniowa w Książenicach i w Urszulinie.
Dokumentacja oraz inne dokumenty określające zakres robót drogowych objętych nadzorem znajdują się w załączniku nr 7 do niniejszej SWZ i zawierają m.in.:
a) Projektowane postanowienia umowy (dot. Wykonawcy robót)
b) OPZ/STWiOR
c) dokumentację
oraz zgodnie z zakresem powierzonych mu obowiązków i odpowiedzialności określonych przez Zamawiającego w niniejszym Opisie Przedmiotu Zamówienia i Projektowanych postanowieniach umowy na pełnienie nadzoru.
3.9.) Główny kod CPV: 71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-16
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
7 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Biuro Inżynierskie Marcin Płużyński
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7971796815
4.3.3.) Ulica: Polskiej Organizacji Wojskowej 32
4.3.4.) Miejscowość: Grójec
4.3.5.) Kod pocztowy: 05-600
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 14900,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00047942/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-30
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 14900,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi |