BUDOWA I PRZEBUDOWA DRÓG GMINNYCH /Wojnowice, Łagwy/
Gmina Opalenica
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00416307
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00416307/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-09-01 12:51
- Lokalizacja
- Opalenica, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0aab264e-8fbb-4511-99fa-d950b7bc270b
- Identyfikator
- 7881916724
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-01
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlaneRoboty drogoweInstalowanie znaków drogowychRoboty w zakresie nawierzchni dróg
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00416307 z dnia 2026-09-01 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
BUDOWA I PRZEBUDOWA DRÓG GMINNYCH /Wojnowice, Łagwy/
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Opalenica
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631258833
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: 3 Maja 1
1.4.2.) Miejscowość: Opalenica
1.4.3.) Kod pocztowy: 64-330
1.4.4.) Województwo: wielkopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński
1.4.7.) Numer telefonu: 61 44 77 281, 697 873 192
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@opalenica.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.opalenica.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0aab264e-8fbb-4511-99fa-d950b7bc270b
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00416307
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00152662
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
BUDOWA I PRZEBUDOWA DRÓG GMINNYCH /Wojnowice, Łagwy/
Umowa dla części nr 3
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przebudowa drogi wewnętrznej dz. ewid. nr 77 w m. Łagwy od ul. Słoneczna, dł. 110.00 m.
3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45233140-2 - Roboty drogowe
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-26
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
60 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): AB. Rental Arkadiusz Błażejczak
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9231626419
4.3.3.) Ulica: Przemysłowa 7A
4.3.4.) Miejscowość: Wolsztyn
4.3.5.) Kod pocztowy: 64-200
4.3.6.) Województwo: wielkopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 164177,68 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00268003/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-07
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 167768,07 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |