Poprawa efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej w Gminie Kiwity – termomodernizacja budynku nr 63a w Kiwitach.

Gmina Kiwity

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00416330
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00416330/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-09-01 12:56
Lokalizacja
Kiwity, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1c86f26e-8c30-4743-974c-48eb3b919f6b
Identyfikator
7431913795
Ostatnia aktualizacja
2026-09-01

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychIzolacja cieplnaInstalowanie urządzeń elektrycznego ogrzewania i innego sprzętu elektrycznego w budynkach

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00416330 z dnia 2026-09-01

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Poprawa efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej w Gminie Kiwity – termomodernizacja budynku nr 63a w Kiwitach.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kiwity

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510742801

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Kiwity 28

1.4.2.) Miejscowość: Kiwity

1.4.3.) Kod pocztowy: 11-106

1.4.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.4.7.) Numer telefonu: 897660995

1.4.8.) Numer faksu: 897660995

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminakiwity.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bipkiwity.warmia.mazury.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1c86f26e-8c30-4743-974c-48eb3b919f6b

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00416330

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00314381

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Tak

3.4.) Nazwa projektu lub programu:

Program Regionalne Fundusze Europejskie dla Warmii i Mazur 2021 - 2027

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Poprawa efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej w Gminie Kiwity – termomodernizacja budynku nr 63a w Kiwitach.

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: Poprawa efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej w Gminie Kiwity – termomodernizacja budynku nr 63a w Kiwitach. przy dofinansowaniu ze środków Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Warmii Mazur 2021-2027.

3.9.) Główny kod CPV: 45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

45321000-3 - Izolacja cieplna

45315000-8 - Instalowanie urządzeń elektrycznego ogrzewania i innego sprzętu elektrycznego w budynkach

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-27

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

12 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Eko-sun Sp. z o.o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 522408493

4.3.3.) Ulica: Bohaterów Warszawy 4

4.3.4.) Miejscowość: Koszalin

4.3.5.) Kod pocztowy: 75-211

4.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 2627711,43 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00394918/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-25

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 2627711,43 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-09-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane