Zorganizowanie i przeprowadzenie warsztatów kreowania wizerunku profesjonalnego pracownika dla młodzieży zrekrutowanej do udziału w projekcie "Kompetentni na start" - runda II

Łódzka Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy w Łodzi

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00416350
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00416350/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-09-01 12:59
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d53693f8-64d3-4314-bf2c-b2d1c4904414
Identyfikator
7251389269
Ostatnia aktualizacja
2026-09-01

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00416350 z dnia 2026-09-01

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Zorganizowanie i przeprowadzenie warsztatów kreowania wizerunku profesjonalnego pracownika dla młodzieży zrekrutowanej do udziału w projekcie "Kompetentni na start" - runda II

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Łódzka Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy w Łodzi

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001036879

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Gen. Lucjana Żeligowskiego 8/10

1.4.2.) Miejscowość: Łódź

1.4.3.) Kod pocztowy: 90-753

1.4.4.) Województwo: łódzkie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@lodzka.ohp.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ohp.pl/nasze-jednostki/wojewodzkie-komendy-ohp/lodzkie

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d53693f8-64d3-4314-bf2c-b2d1c4904414

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00416350

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00182343

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Tak

3.4.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt „Kompetentni na start” współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla łódzkiego 2021-2027 nr FELD.07.02-IP.01-0001/23-00

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

Zorganizowanie i przeprowadzenie warsztatów kreowania wizerunku profesjonalnego pracownika dla młodzieży zrekrutowanej do udziału w projekcie "Kompetentni na start" - runda II

Umowa dla części nr 6

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Zorganizowanie i przeprowadzenie usługi z zakresu kreowania wizerunku profesjonalnego pracownika dla młodzieży zrekrutowanej do udziału w projekcie "Kompetentni na start" realizowanego Łódzką Wojewódzką Komendę Ochotniczych Hufców Pracy w Łodzi dla 10 uczestników stanowiących grupę KNS_25, z Hufca Pracy 5-13,ul. Tkacka 11, 97 – 200 Tomaszów Mazowiecki

3.9.) Główny kod CPV: 80570000-0 - Usługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-07

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

2 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Strefa Rozwoju Danuta Rynkiewicz

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8761159474

4.3.4.) Miejscowość: Piaseczno

4.3.6.) Województwo: mazowieckie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 16220 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00240117/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-11

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 16220 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-09-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi