Dostawę mebli medycznych: kozetek lekarskich, łóżek z materacami, materacy przeciwodleżynowych dla potrzeb Szpitala Powiatowego w ZawierciU
Szpital Powiatowy w Zawierciu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00416352
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00416352/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-09-01 12:59
- Lokalizacja
- Zawiercie, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c503444c-e74d-406a-9ee1-1137c8a99c4c
- Identyfikator
- 6491918293
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-01
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Materiały medyczneŁóżka szpitalne
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00416352 z dnia 2026-09-01 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawę mebli medycznych: kozetek lekarskich, łóżek z materacami, materacy przeciwodleżynowych dla potrzeb Szpitala Powiatowego w ZawierciU
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Szpital Powiatowy w Zawierciu
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276271110
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Miodowa 14
1.4.2.) Miejscowość: Zawiercie
1.4.3.) Kod pocztowy: 42-400
1.4.4.) Województwo: śląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@szpitalzawiercie.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.szpitalzawiercie.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c503444c-e74d-406a-9ee1-1137c8a99c4c
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00416352
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00119346
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Rozwój i modernizacja infrastruktury niezbędnej do sprawowania opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawę mebli medycznych: kozetek lekarskich, łóżek z materacami, materacy przeciwodleżynowych dla potrzeb Szpitala Powiatowego w ZawierciU
Umowa dla części nr 2
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Pakiet 2 - łóżka z materacami
3.9.) Główny kod CPV: 33140000-3 - Materiały medyczne
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
33192120-9 - Łóżka szpitalne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-16
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
60 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Konkret Sp. z o.o. sp.k.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 340555980
4.3.4.) Miejscowość: Chełmno
4.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 152215,20 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00183768/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-04-28
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 152215,20 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy |