„Rewitalizacja Parku Miejskiego w Trzebiatowie”
GMINA TRZEBIATÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00416391
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00416391/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-09-01 13:08
- Lokalizacja
- Trzebiatów, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7b5a7adb-c351-4faa-b224-37d7de469aa0
- Identyfikator
- 8571922079
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-01
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00416391 z dnia 2026-09-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Rewitalizacja Parku Miejskiego w Trzebiatowie”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA TRZEBIATÓW
1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Miejski w Trzebiatowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811684611
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Trzebiatów
1.5.3.) Kod pocztowy: 72-320
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński
1.5.7.) Numer telefonu: 91 38 72 984
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@trzebiatow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.trzebiatow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13182821.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Rewitalizacja Parku Miejskiego w Trzebiatowie”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7b5a7adb-c351-4faa-b224-37d7de469aa0
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00416391
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00017011/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Rewitalizacja Parku miejskiego w Trzebiatowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Operacja finansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Pomorza Zachodniego2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00266898
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RZ.271.4.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 5399059,15 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamierzenia budowlanego jest rewitalizacja Parku Miejskiego w Trzebiatowie wraz z infrastrukturą techniczną, na działkach o numerach geodezyjnych: 293/3, 292, 291/9, 302, 340, 301, 295, 300/3, 300/4, 347, 274 i 303/23 w obrębie Trzebiatów–4, kod pocztowy 72-320 Trzebiatów – tj. w obrębie wydzielonego Obszaru 1, będącego pierwszym etapem realizacji inwestycji (odcinek od bramy głównej stadionu do ulicy Łąkowej – tj. wzdłuż ogrodzenia stadionu miejskiego). Zakres Obszaru 1 szczegółowo prezentuje Rysunek nr 1 projektu technicznego zagospodarowania terenu (nazwa pliku: „Rys.1_PZT Obszar 1.pdf”).
2. W ramach zadania planuje się rewitalizację zabytkowego parku miejskiego w Trzebiatowie. Park wpisany jest do rejestru zabytków pod numerem A-1560 (KL.I.5340/25/82) z dnia 27 października 1982 roku, a także jest ujęty w gminnej ewidencji zabytków pod numerem
D – 566, pn.: „PARK MIEJSKI”. Nadrzędnym celem rewitalizacji historycznego założenia jest przywrócenie terenu dla mieszkańców Trzebiatowa, tak by licznie i chętnie spędzali tam czas. Projekt przewiduje odtworzenie w miarę możliwości historycznej struktury i zagospodarowania parku, uwzględniając ograniczenia wynikające z położenia na terenie podmokłym, zalewowym. Projekt przewiduje ograniczenie negatywnego wpływu inwestycji na przyrodę (ograniczenie wycinek drzew do niezbędnego minimum, ograniczenie korytowania poprzez wyniesienie nawierzchni ponad poziom gruntu, rezygnację z obrzeży), jednak uwzględniając konieczność odtworzenia historycznego układu zagospodarowania parku.
3. W ramach niniejszego zamówienia przewiduje się przede wszystkim:
- Wykonanie prac dotyczących gospodarki drzewostanem;
- Utworzenie stref zabaw i sportu (plac zabaw dla dzieci, rehabilitacja seniora, strefa sportu / streetworkout, siłownia zewnętrzna);
- Doposażenie parku w elementy małej architektury, jak ławki, kosze, stojaki na rowery;
- Wymiana ogrodzenia wzdłuż granicy pomiędzy parkiem a stadionem – ponad 300 mb;
- Renowacja i rekonstrukcja rzeźby św. Jerzego na podstawie dostępnych archiwaliów, zgodnie z programem prac konserwatorskich z 2025 r. autorstwa mgr Małgorzaty Zyzik;
- Nasadzenia drzew, krzewów, i innych roślin;
- Wykonanie ciągów pieszych z nawierzchni mineralnej – łącznie ponad 4 000 m2;
- Wykonanie i montaż trejażu;
- Wykonanie oświetlenia parkowego – w tym zakup i montaż 52 sztuk słupów oświetleniowych z oprawami.
4. Wykonawca wykona roboty budowlane zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.
5. Pozostałe informacje zawarto w SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112711-2 - Roboty w zakresie kształtowania parków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45111213-4 - Roboty w zakresie oczyszczania terenu
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45112210-0 - Usuwanie wierzchniej warstwy gleby
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych
45453100-8 - Roboty renowacyjne
45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
44212300-2 - Konstrukcje i ich części
44112000-8 - Różne konstrukcje budowlane
77211500-7 - Usługi pielęgnacji drzew
77211400-6 - Usługi wycinania drzew
77211600-8 - Sadzenie drzew
77314100-5 - Usługi w zakresie trawników
77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw
45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń
45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4740000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6020762,04 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 5867100,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZUBWIT RESKO Sp. z o.o. sp.k.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811179451
7.3.3) Ulica: Żeromskiego 43
7.3.4) Miejscowość: Resko
7.3.5) Kod pocztowy: 72-315
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 5867100,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 322 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty srodowiskowe
| 2026-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |