Udrożnienie oraz naprawa uszkodzonej historycznej kanalizacji ogólnospławnej.
Gmina Miejska Kłodzko
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00416401
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00416401/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-09-01 13:10
- Lokalizacja
- Kłodzko, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-47877345-a7e5-499d-bf93-dcfd8548c1b2
- Identyfikator
- 8831679027
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-01
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00416401 z dnia 2026-09-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Udrożnienie oraz naprawa uszkodzonej historycznej kanalizacji ogólnospławnej.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Kłodzko
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890717912
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: plac Bolesława Chrobrego 1
1.5.2.) Miejscowość: Kłodzko
1.5.3.) Kod pocztowy: 57-300
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.7.) Numer telefonu: 748654600
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.pub@um.klodzko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.um.bip.klodzko.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-47877345-a7e5-499d-bf93-dcfd8548c1b21.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Udrożnienie oraz naprawa uszkodzonej historycznej kanalizacji ogólnospławnej.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-47877345-a7e5-499d-bf93-dcfd8548c1b2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00416401
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00036570/15/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.13 Udrożnienie oraz naprawa uszkodzonej historycznej kanalizacji ogólnospławnej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00358728
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.17.2026.DSS
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie dokumentacji projektowej i przeprowadzenie robót budowlano-montażowo-instalacyjnych polegających na udrożnieniu oraz naprawie uszkodzonej historycznej kanalizacji ogólnospławnej w formule zaprojektuj i wybuduj zgodnie z załączonym programem funkcjonalno-użytkowym ( załącznik nr 7 do SWZ).
Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia:
1) Sporządzenie kompletnej dokumentacji projektowej, wraz z uzyskaniem wszelkich decyzji admini-stracyjnych i zgód niezbędnych do wykonania przedmiotu zamówienia, w tym zgłoszeniem bu-dowy lub uzyskaniem pozwolenia na budowę, w zakresie ujętym w dokumentacji projektowej oraz w Specyfikacji Warunków Zamówienia, a także wykonanie wszelkiej dokumentacji konserwator-skiej, archeologicznej niezbędnej ze względu na to że obiekt na którym prowadzone będą prace jest wpisany do rejestru zabytków.
2) Dokumentacja projektowa winna być na etapie opracowywania konsultowana i uzgadniana przez Wykonawcę z Zamawiającym. Brak konsultacji i uzgodnień przyjętych rozwiązań
w dokumentacji projektowej uprawnia Zamawiającego do żądania wprowadzenia zmian
w dokumentacji na każdym etapie realizowanej inwestycji na ryzyko i koszt Wykonawcy.
3) Opracowana dokumentacja musi spełniać wymagania określone aktualnymi przepisami prawa. Dokumentacja powinna zawierać STWiOR oraz kosztorysy szczegółowe obejmujące wszystkie roboty opisane w dokumentacji i stanowiące całość jako jeden element rozliczeniowy w harmo-nogramie.
4) Wykonanie robót budowlanych w systemie - zaprojektuj i wybuduj nastąpi na podstawie opraco-wanej przez Wykonawcę dokumentacji projektowej.
5) Wykonanie robót budowlanych zgodnie ze zgłoszeniem budowy a w przypadku konieczności uzyskania, decyzją pozwolenia na budowę i zaakceptowaną dokumentacją projektową.
6) Zamówienie należy wykonać z materiałów zakupionych i dostarczonych na własny koszt przez Wykonawcę.
Dofinansowanie z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Szczegółowy opis w swz i załącznikach do swz.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
brak ofert| 2026-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |