Bieżące remonty oraz konserwacje dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Rudziniec

PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO LEŚNE LASY PAŃSTWOWE NADLEŚNICTWO RUDZINIEC

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00416416
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00416416/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-09-01 13:14
Lokalizacja
Rudziniec, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8acb9322-5bcb-45c1-ba9e-c77243630810
Identyfikator
6310112328
Ostatnia aktualizacja
2026-09-01

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie konserwacji drógRoboty w zakresie naprawy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

ROMAN WIECHOCZEKWIDÓW, PL · lot 0
295 323 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00416416 z dnia 2026-09-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Bieżące remonty oraz konserwacje dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Rudziniec

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO LEŚNE LASY PAŃSTWOWE NADLEŚNICTWO RUDZINIEC

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 272536528

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Leśna 7

1.5.2.) Miejscowość: Rudziniec

1.5.3.) Kod pocztowy: 44-160

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rudziniec@katowice.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rudziniec.katowice.lasy.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://josephine.proebiz.com/pl/profile/6310112328

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Bieżące remonty oraz konserwacje dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Rudziniec

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8acb9322-5bcb-45c1-ba9e-c77243630810

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00416416

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00080586/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Bieżące remonty oraz konserwacje dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Rudziniec

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00337670

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.4.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 303692,10 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie i konserwacji dróg leśnych w Nadleśnictwie Rudziniec w 2026 roku w
leśnictwie Świbie, Płużnica, Proboszczowice, Łaskarzówka, Kozłów, Łącza, Ostropa, Sierakowice.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 295323,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 367958,20 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 295323,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: F.H.U. PATI- TRANS ROMAN WIECHOCZEK

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9690667197

7.3.3) Ulica: UL. LEŚNA 4

7.3.4) Miejscowość: WIDÓW

7.3.5) Kod pocztowy: 44-172

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 295323,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

2026-09-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane