Usługa kompleksowego przygotowania i przeprowadzenia kampanii informacyjno-promocyjnej w ramach projektów własnych realizowanych w ramach programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027
Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00416377
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00416377/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-09-01 13:05
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e648de0b-b3c8-473c-b42e-b9790c91bf9d
- Identyfikator
- 5272262656
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-01
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00416377 z dnia 2026-09-01 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Usługa kompleksowego przygotowania i przeprowadzenia kampanii informacyjno-promocyjnej w ramach projektów własnych realizowanych w ramach programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 016362050
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Chłodna 52
1.4.2.) Miejscowość: Warszawa
1.4.3.) Kod pocztowy: 00-872
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.4.7.) Numer telefonu: 225784400
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zzp@wup.mazowsze.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://wupwarszawa.praca.gov.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e648de0b-b3c8-473c-b42e-b9790c91bf9d
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00416377
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 588547-2025
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie finansowane w ramach Działania 6.3 Programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027 projektu „EURES w regionie Warszawskim stołecznym 1” oraz „EURES w regionie Mazowieckim regionalnym 1”.
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Usługa kompleksowego przygotowania i przeprowadzenia kampanii informacyjno-promocyjnej w ramach projektów własnych realizowanych w ramach programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027
Umowa dla części nr 1
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Kompleksowa usługa realizacji kampanii informacyjno-promocyjnej polegającej na promocji działań związanych z mobilnością na europejskim rynku pracy, wiedzą o sieci EURES, usługach i możliwościach sieci EURES realizowanej w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027
3.9.) Główny kod CPV: 79341400-0 - Usługi prowadzenia kampanii reklamowych
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
79342200-5 - Usługi w zakresie promocji
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-02-09
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
6 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Konsorcjum firm. Lider: Media Group Sp. z o.o.
4.3.1.1.) Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Smile Communication Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1130101065
4.3.3.) Ulica: Żurawia 6/12
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.5.) Kod pocztowy: 00-503
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 203246,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 100813-2026
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-22
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 203246,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Usługi |