„Zakup biletów miesięcznych dla uczniów dowożonych do placówek szkolnych na terenie gminy Szydłów w miesiącu wrześniu 2026 roku”
Gmina Szydłów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00416450
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00416450/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-09-01 13:22
- Lokalizacja
- Szydłów, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5c3882f8-24f5-4654-9667-8354cc43d297
- Identyfikator
- 8661608398
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-01
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00416450 z dnia 2026-09-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Zakup biletów miesięcznych dla uczniów dowożonych do placówek szkolnych na terenie gminy Szydłów w miesiącu wrześniu 2026 roku”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Szydłów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010814
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 2
1.5.2.) Miejscowość: Szydłów
1.5.3.) Kod pocztowy: 28-225
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@szydlow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szydlow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5c3882f8-24f5-4654-9667-8354cc43d2971.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Zakup biletów miesięcznych dla uczniów dowożonych do placówek szkolnych na terenie gminy Szydłów w miesiącu wrześniu 2026 roku”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5c3882f8-24f5-4654-9667-8354cc43d297
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00416450
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00089037/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.3 Dowóz uczniów do szkół podstawowych i przedszkoli z terenu Miasta i Gminy Szydłów w roku szkolnym 2026/2027
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00409671
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 5 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamawiający Gmina Szydłów zgodnie z dyspozycją art. 32 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 roku Prawo oświatowe (Dz.U. z 2026 r. poz. 820) zobowiązana jest do zapewnienia bezpłatnego transportu i opieki w czasie przewozu dziecka środkami publicznymi. Z uwagi na przedłużające się postępowanie zapewniające transport do szkół w trybie konkurencyjnym zachodzi konieczność wyłonienia wykonawcy w trybie z wolnej ręki aby z dniem 01 września 2026 roku uczniowie mieli zapewniony transport do szkoły.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IGP.I.271.37.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są usługi przewozowe w zakresie dowozu/odwozu uczniów do/z szkół podstawowych i przedszkoli z terenu Miasta i Gminy Szydłów w miesiącu wrześniu 2026 roku
1. Zamówienie składa się z 3 części
Część 1
Dowóz i odwóz dzieci i uczniów do przedszkoli i szkół podstawowych na terenie gminy Szydłów,
Część 2
Dowóz i odwóz uczniów niepełnosprawnych do placówki oświatowej w Mielcu
Część 3
Dowóz i odwóz uczniów niepełnosprawnych do placówek oświatowych w Broninie i Busku-Zdroju
4.5.3.) Główny kod CPV: 60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Staszowie Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8660001435
7.3.4) Miejscowość: Staszów
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-31
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 45386,16 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 1 miesiące
| 2026-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |