„ODBIÓR, TRANSPORT I UTYLIZACJA ODPADÓW NIEBEZPIECZNYCH MEDYCZNYCH I ODPADÓW INNYCH NIŻ NIEBEZPIECZNE

WOJEWÓDZKI SZPITAL DLA NERWOWO I PSYCHICZNIE CHORYCH "DZIEKANKA" IM. ALEKSANDRA PIOTROWSKIEGO W GNIEŹNIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00416487
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00416487/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-09-01 13:29
Lokalizacja
Gniezno, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-28143f98-97c8-45d5-ba2c-7e3af8d39548
Identyfikator
7841984429
Ostatnia aktualizacja
2026-09-01

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie odpadów medycznych

Wykonawcy

1 przyznane

ZAKŁAD UTYLIZACJI ODPADÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKonin, PL · lot 0
296 637,9 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00416487 z dnia 2026-09-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„ODBIÓR, TRANSPORT I UTYLIZACJA ODPADÓW NIEBEZPIECZNYCH MEDYCZNYCH I ODPADÓW INNYCH NIŻ NIEBEZPIECZNE

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: WOJEWÓDZKI SZPITAL DLA NERWOWO I PSYCHICZNIE CHORYCH "DZIEKANKA" IM. ALEKSANDRA PIOTROWSKIEGO W GNIEŹNIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000291368

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Poznańska 15

1.5.2.) Miejscowość: Gniezno

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-200

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: beata.golec@dziekanka.net

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dziekanka.net

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-28143f98-97c8-45d5-ba2c-7e3af8d39548

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„ODBIÓR, TRANSPORT I UTYLIZACJA ODPADÓW NIEBEZPIECZNYCH MEDYCZNYCH I ODPADÓW INNYCH NIŻ NIEBEZPIECZNE

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-28143f98-97c8-45d5-ba2c-7e3af8d39548

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00416487

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00083999/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.3 Odbiór, transport i utylizacja odpadów niebezpiecznych medycznych i odpadów innych niż niebezpieczne

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00384986

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 10-2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 345600 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest odbiór (wraz z załadunkiem), transport i utylizacja odpadów medycznych niebezpiecznych i odpadów innych niż niebezpiecznych,
a mianowicie:
1. Dostarczenie opakowań twardościennych (nieprzemakalnych, nieprzekłuwalnych), z jednokrotnym zamknięciem
o pojemności:
– poj. 30 l – ilość 130 szt.
- poj. 10 l – ilość 6 000 szt.
- poj. 5 l – ilość 2 000 szt.
- poj. 2 l – ilość 1 500 szt.
- poj. 1 l – ilość 4 500 szt. (nieprzemakalne, nieprzekłuwalne )
oznakowane jako ostry materiał medyczny
2. Dostarczenie worków foliowych (czerwonych) dla materiałów zakaźnych o pojemnościach:
– poj. 120 l – ilość 20 000 szt.
- poj. 35 l – ilość 10 000 szt.
- poj. 60 l – ilość 15.000 szt.
do gromadzenia odpadów
3. Dostarczenie worków foliowych (niebieskich) dla materiałów niezakaźnych o pojemnościach:
- poj. 60l - ilość 5 000 szt.
- poj. 120l – ilość 5 000 szt.
lub innych opakowań niezbędnych do gromadzenia odpadów w ilościach zabezpieczających potrzeby zamawiającego.
4. Odbiór odpadów (wraz z załadunkiem) z miejsca ich składowania (oddziały, magazyn),
5. Transport odpadów pojazdem specjalnym, spełniającym wymogi do przewozu materiałów niebezpiecznych,
6. Utylizacja (unieszkodliwianie) odpadów niebezpiecznych i odpadów innych niż niebezpieczne w miejscu wybranym przez wykonawcę z zachowaniem wymagań ustawy z dnia 14.12.2012 r. o odpadach (Dz. U. z 2012 r. poz. 21 ze zm.) oraz ustawy Prawo ochrony środowiska.
7. Zamawiający będzie utylizował odpady z kodem:
18.01.03 - 20 000 kg.
18.01.09 - 20 kg.
15.01.10 - 4 kg.
18.01.02 - 6 kg.
18.01.04 - 12 970 kg.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90524000-6 - Usługi w zakresie odpadów medycznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 296637,90 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 296637,90 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 296637,90 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZUO Konin Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6652223120

7.3.3) Ulica: Sulańska 11

7.3.4) Miejscowość: Konin

7.3.5) Kod pocztowy: 62-510

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 296637,90 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2027-08-31
2026-09-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi