Świadczenie usługi prania w PDOZ w garnizonie dolnośląskim.

Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00416490
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00416490/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-09-01 13:30
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-eafe8413-aeab-4c7f-b540-78a814653550
Identyfikator
8960004780
Ostatnia aktualizacja
2026-09-01

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi prania i czyszczenia na suchoUsługi odbierania praniaUsługi czyszczenia wyrobów włókienniczychUsługi prasowania

Wykonawcy

4 przyznane

"PAKT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWałbrzych, PL · lot 0
345 856,6 PLN
"PAKT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWałbrzych, PL · lot 1
223 349,2 PLN
"PAKT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWałbrzych, PL · lot 2
172 465,8 PLN
"PAKT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWałbrzych, PL · lot 3
208 861,2 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00416490 z dnia 2026-09-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usługi prania w PDOZ w garnizonie dolnośląskim.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 930156216

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Podwale 31-33

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 50-040

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: iwona.rogaczewska@wr.policja.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dolnoslaska.policja.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/kwp_wroclaw

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Świadczenie usługi prania w PDOZ w garnizonie dolnośląskim.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-eafe8413-aeab-4c7f-b540-78a814653550

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00416490

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00036840/39/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.22 Usługa pralnicza

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00362834

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PU-2380-065-066-065/2026/IR

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi pralnia w PDOZ w garnizonie dolnośląskim.
Zamawiający określa pod pojęciem usługi pralnia następujące czynności:
a. Pranie chemiczne (czyszczenie),
b. Pranie wodne lub chemiczne,
c. Pranie wodne lub chemiczne, prasowanie
d. Pranie wodne lub chemiczne, prasowanie, dezynfekcja na żądanie,
e. Pranie wodne lub chemiczne, maglowanie, dezynfekcja na żądanie,
f. Pranie wodne lub chemiczne, dezynfekcja na żądanie,
g. Drobne naprawy krawieckie (np. przyszycie guzika, zszycie dziury itd.),
h. Naprawy krawieckie tzw. bielizny pościelowej (np. zszycie rozerwanego prześcieradła)
i. Inne, uwzględnione w zał. nr 4 do PPU np. godło, sztandar, kaski dla zatrzymanych, toga, elementy umundurowania, parawan itp.
Część 1 postępowania: rejon wrocławski, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (ilości, wymagany sposób wykonania usługi oraz lokalizacja jednostek świadczenie usługi – punktów odbioru i zwrotu ) został opisany w załączniku nr 1 i 2 do PPU.

4.5.3.) Główny kod CPV: 98310000-9 - Usługi prania i czyszczenia na sucho

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

98311000-6 - Usługi odbierania prania

98312000-3 - Usługi czyszczenia wyrobów włókienniczych

98315000-4 - Usługi prasowania

4.5.5.) Wartość części: 190020,59 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi pralnia w PDOZ w garnizonie dolnośląskim.
Zamawiający określa pod pojęciem usługi pralnia następujące czynności:
a. Pranie chemiczne (czyszczenie),
b. Pranie wodne lub chemiczne,
c. Pranie wodne lub chemiczne, prasowanie
d. Pranie wodne lub chemiczne, prasowanie, dezynfekcja na żądanie,
e. Pranie wodne lub chemiczne, maglowanie, dezynfekcja na żądanie,
f. Pranie wodne lub chemiczne, dezynfekcja na żądanie,
g. Drobne naprawy krawieckie (np. przyszycie guzika, zszycie dziury itd.),
h. Naprawy krawieckie tzw. bielizny pościelowej (np. zszycie rozerwanego prześcieradła)
i. Inne, uwzględnione w zał. nr 4 do PPU np. godło, sztandar, kaski dla zatrzymanych, toga, elementy umundurowania, parawan itp.
Część 2 postępowania: rejon jeleniogórski, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (ilości, wymagany sposób wykonania usługi oraz lokalizacja jednostek świadczenie usługi – punktów odbioru i zwrotu ) został opisany w załączniku nr 1 i 2 do PPU.

4.5.3.) Główny kod CPV: 98310000-9 - Usługi prania i czyszczenia na sucho

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

98311000-6 - Usługi odbierania prania

98312000-3 - Usługi czyszczenia wyrobów włókienniczych

98315000-4 - Usługi prasowania

4.5.5.) Wartość części: 154020,59 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi pralnia w PDOZ w garnizonie dolnośląskim.
Zamawiający określa pod pojęciem usługi pralnia następujące czynności:
a. Pranie chemiczne (czyszczenie),
b. Pranie wodne lub chemiczne,
c. Pranie wodne lub chemiczne, prasowanie
d. Pranie wodne lub chemiczne, prasowanie, dezynfekcja na żądanie,
e. Pranie wodne lub chemiczne, maglowanie, dezynfekcja na żądanie,
f. Pranie wodne lub chemiczne, dezynfekcja na żądanie,
g. Drobne naprawy krawieckie (np. przyszycie guzika, zszycie dziury itd.),
h. Naprawy krawieckie tzw. bielizny pościelowej (np. zszycie rozerwanego prześcieradła)
i. Inne, uwzględnione w zał. nr 4 do PPU np. godło, sztandar, kaski dla zatrzymanych, toga, elementy umundurowania, parawan itp.
Część 3 postępowania: rejon wałbrzysko - kłodzki, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (ilości, wymagany sposób wykonania usługi oraz lokalizacja jednostek świadczenie usługi – punktów odbioru i zwrotu ) został opisany w załączniku nr 1 i 2 do PPU.

4.5.3.) Główny kod CPV: 98310000-9 - Usługi prania i czyszczenia na sucho

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

98311000-6 - Usługi odbierania prania

98312000-3 - Usługi czyszczenia wyrobów włókienniczych

98315000-4 - Usługi prasowania

4.5.5.) Wartość części: 116447,96 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi pralnia w PDOZ w garnizonie dolnośląskim.
Zamawiający określa pod pojęciem usługi pralnia następujące czynności:
a. Pranie chemiczne (czyszczenie),
b. Pranie wodne lub chemiczne,
c. Pranie wodne lub chemiczne, prasowanie
d. Pranie wodne lub chemiczne, prasowanie, dezynfekcja na żądanie,
e. Pranie wodne lub chemiczne, maglowanie, dezynfekcja na żądanie,
f. Pranie wodne lub chemiczne, dezynfekcja na żądanie,
g. Drobne naprawy krawieckie (np. przyszycie guzika, zszycie dziury itd.),
h. Naprawy krawieckie tzw. bielizny pościelowej (np. zszycie rozerwanego prześcieradła)
i. Inne, uwzględnione w zał. nr 4 do PPU np. godło, sztandar, kaski dla zatrzymanych, toga, elementy umundurowania, parawan itp.
Część 4 postępowania: rejon legnicki, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (ilości, wymagany sposób wykonania usługi oraz lokalizacja jednostek świadczenie usługi – punktów odbioru i zwrotu ) został opisany w załączniku nr 1 i 2 do PPU.

4.5.3.) Główny kod CPV: 98310000-9 - Usługi prania i czyszczenia na sucho

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

98311000-6 - Usługi odbierania prania

98312000-3 - Usługi czyszczenia wyrobów włókienniczych

98315000-4 - Usługi prasowania

4.5.5.) Wartość części: 141496,37 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 345856,60 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 476577,92 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 345856,60 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PAKT Sp. z o.o. ul. Ludwiga van Beethovena 25, 58-300 Wałbrzych

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 8862812177

7.3.4) Miejscowość: Wałbrzych

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 345856,60 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 223349,20 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 316093,46 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 223349,20 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PAKT Sp. z o.o. ul. Ludwiga van Beethovena 25, 58-300 Wałbrzych

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 8862812177

7.3.4) Miejscowość: Wałbrzych

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 223349,20 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 172465,80 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 237865,76 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 172465,80 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PAKT Sp. z o.o. ul. Ludwiga van Beethovena 25, 58-300 Wałbrzych

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 8862812177

7.3.4) Miejscowość: Wałbrzych

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 172465,80 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 208861,20 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 288504,94 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 208861,20 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PAKT Sp. z o.o. ul. Ludwiga van Beethovena 25, 58-300 Wałbrzych

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 8862812177

7.3.4) Miejscowość: Wałbrzych

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 208861,20 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-09-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi